Dnes vyšlo 15 článků

BlackBerry Passport získal prestižní ocenění Red Dot Awards 2015

BlackBerry Passport získal prestižní ocenění Red Dot Awards 2015

V prestižní soutěži Red Dot Design Awards 2015 získala společnost BlackBerry významnou cenu v kategorii Produktový design. Nejnovější vlajková loď BlackBerry Passport se nyní může pyšnit nejvyšším oceněním na této soutěži, a to „Best of the Best“. BlackBerry je tedy o nejlepší z nejlepších.

„BlackBerry Design Team je poctěn, že může pro vlajkovou loď přijmout prestižní ocenění Best of Best v soutěži Red Dot Design Awards 2015,“ řekl Alison Phillips, generální ředitel a vedoucí oddělení průmyslového designu v BlackBerry. „Hodnota designu se zvyšuje, jakmile je spojena technologie s novými nápady do smysluplných produktů, s nimiž se uživatelé ztotožní. Tento inovativní produkt je výsledkem spolupráce mnoha týmů, díky nimž je BlackBerry Passport novou designovou ikonou společnosti.“

BlackBerry Passport

BlackBerry Passport je vlajkovou lodí BlackBerry

Ocenění získaly i další modely BlackBerry

BlackBerry získalo ocenění Red Dot Design Awards také v předchozích letech. V kategorii Produktového designu v minulých letech ocenění získaly modely BlackBerry Z10, Q10, Z30 a Q5. To potvrzuje pouze skutečnost, že BlackBerry klade důraz na design a konstrukci, čímž se liší od svých konkurentů. Na trh přichází s novými řešeními, jež jsou mezi nudnými konkurenceschopnými modely nepřehlédnutelná.

Ačkoliv se to zdá některým lidem neuvěřitelné, stále existují uživatelé, kteří se chtějí vyhnout používání dotykových smartphonů. A BlackBerry se těmto uživatelům snaží vyhovět.

Zdroj: Blogs.BlackBerry.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru