Dnes vyšlo 15 článků

Bizarní ruskou motorku složíte během 5 minut do kufru auta

Bizarní motorka Taurus 2×2 disponuje nádrží s objemem 11 litrů. Nádrž vydrží asi 10 hodin jízdy. A nespornou výhodou je, že se dá rozložit tak, aby se vešla do kufru automobilu. Maximální rychlost motorky je 35,5 kilometrů za hodinu. Motorka je osazená motorem Honda GX210 s výkonem 7 koní. A pořídíte ji za 1 100 dolarů.

Motorka, kterou navrhla společnost Motovezedhody, váží 89 kilogramů. Pneumatiky zvládnou bláto i sníh, a proto je motorka vhodná pro lov, rybaření, cestování i do off-road terénu. Ruský motocykl je schopný pracovat v obtížných podmínkách.

„Za pouhých pět minut složíte motorku tak, že jednotlivé součástky snadno uložíte do kufru vozidla,“ podotýká výrobce.

Motorka kombinuje lehké pneumatiky s robustními. A dokonce i nezkušený jezdec může snadno manévrovat přes náročné překážky. Firma však poznamenala, že tlak v pneumatikách nesmí překročit hranici 0,204 fyzikálních atmosfér, protože v přední, ani zadní části motocyklu není odpružení.

Design převodovky naznačuje, že motorka je dvourychlostní, což by vysvětlovalo, proč jezdí maximálně 35,5 kilometrů za hodinu. Při nákupu si mohou uživatelé vybrat mezi manuálním a elektrickým startérem.

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru