Bixpy Jet: Jeden z nejinovativnějších produktů pro vodní sport posledních let

Světově nejmenší přenosná hnací vodní tryska pro šnorchlování, potápění, jízdu na kajaku a jiná vodní dobrodružství. Navržená pro připojení k prakticky čemukoliv. Urychlí váš pohyb při jízdě na paddleboardu, tak jako při potápění pod vodní hladinou.

Naprosto unikátní 2,5 kg vážící vodní tryska je vybavena vyměnitelnou baterií, LED osvětlením, dvourychlostním ovládáním, nástavcem na GoPro kameru a vydrží tlak do hloubky až 30 metrů.

yotxiffcdzuue6m2rhnj

Zdroj: IndieGoGo

Je navržena s ohledem na maximální využití. Nemusíte nijak upravovat svůj kajak či prkno, ani nosit speciální výstroj pro rychlá šnorchlovací dobrodružství. Pro lepší ovládání z plavidel, lze vybrat příslušenství od dálkového ovládání, až po větší akumulátor a upínací nástavce na většinu modelů kajaků na trhu.

wztxic0xdip6ysa68reu

Zdroj: IndieGoGo

Bezpečnost je pak dána kohoutkem, jenž vypne motor, přestanete-li se Bixpy Jetu držet. Nestane se vám tedy, že by uplaval do širých vod. Po upuštění se navíc začne pomalu vznášet směrem k hladině.

Bixpy dokáže vyvinout rychlost až 11 km/h v ideálních podmínkách. To vám sice nedovolí přeplavat většinu ryb moří a řek, spolehlivě však předhoníte každého plavce. Lidský rychlostní rekord v plavání je 8,69 km/h. Vítr, rychlost vodního proudu a tvar vašeho plavidla mohou rychlost zpomalit.

hobierudder-1

Zdroj: IndieGoGo

Při využití Bixpy plnou rychlostí vydrží zhruba 2 hodiny na jedno nabití. Déle pak při nižší rychlosti, a to až 3 hodiny. Samozřejmě, piráty moří toužící brázdit vodní hladinu déle a rychleji, nikdo neomezuje v připnutí většího počtu Bixpy Jetu na své plavidlo.

hobieadapter-1

Zdroj: IndieGoGo

Samotná dobíjecí baterie má pak kapacitu 160 Wh, tedy přesně maximum, jaké si smíte vzít s sebou na palubu letadla. K dispozici bude i 225 Wh varianta. S dodávanou nabíječkou jdou zcela prázdné akumulátory znovu nabít za méně než hodinu.

lqtmwsiqruiabyiouepu

Zdroj: IndieGoGo

njpgghpypltomrvscrow

Zdroj: IndieGoGo

sammlsl5hpkhsl4p2cbc

Zdroj: IndieGoGo

Autoři z amerického San Diega, vybrali pomocí crowdfundingové kampaně již přes 100 000 dolarů a první objednávky naplní v březnu 2017.

Zdroj: IndieGoGo

Komentáře

Nahoru