Dnes vyšlo 15 článků

BIKI: První bionický bezdrátový podvodní dron

Technologická společnost Obosea, která se specializuje na vývoj automatizačních podvodních zařízení, představila unikátní podvodní dron s názvem BIKI. Jedná se o bionický dron, která se inteligentně přizpůsobí i náročnějšímu prostředí.

img_1_1495162029_0297290fdf118492b7a9343545209b40

První bionický bezdrátový dron je na světě! V nedávných dnech ho představila technologická společnost Obosea a dala mu jméno BIKI. Podvodní dron BIKI dokáže udržet rovnováhu ve vodě díky nastavitelnému devítinápravovému senzoru. Obsahuje také infračervený snímač polohy, který umožňuje automaticky se vyhnout překážkám.

01-3

Fotografie a videa v rozlišení 4K lze snadno sdílet do mobilních zařízení a sociálních médií. Kromě 4K UHD videa, BIKI také podporuje 16-megapixelové fotografování při rychlosti 30 snímků / s, které nabízí nejlepší pohled na vodní svět.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru