Bieberův konec kariéry na Twitteru

Bieberův konec kariéry na Twitteru

Jistě jste již také zaznamenali zprávy o tom, že Justin Bieber oznámil konec své kariéry. Média jsou toho plná, věrné fanynky jsou v šoku. A nikdo tomu nevěří. Celým příběhem žije i Twitter, pojďte se na to podívat.

Justin Bieber nebude brán mnoha lidmi vážně ani v důchodu. Zřejmě chtěl svým „beliebers“ zkazit Vánoce, a tak hned ráno 25. prosince publikoval tweet, že končí s hudebním průmyslem.

 

Reakce fanoušků byly různorodé, nikdo tomu totiž nechtěl věřit. Přece by Bieber neoznámil konec své kariéry den před tím, než byl v USA vydán jeho film? A navíc jsou přece Vánoce.

Matoucí ale bylo, že tweet o odchodu do důchodu okamžitě následoval další příspěvek. V něm dodal, že o něm hodně mluví média, že o něm lžou a snaží se ho zlomit, ale on se nenechá, a že být belieber je prostě životní styl.

 

Veškeré spekulace pak ukončil tweet, ve kterém Justin ujišťuje své fanoušky, že tu bude navždy.

 

Takže tedy co?

Je to už po druhé v krátké době, kdy Bieber oznámil svůj „odchod do důchodu“. Poprvé se objevily zprávy o tom, že dospívající hvězda mnoha dívčích srdcí spáchala sebevraždu. V následku na to Bieber řekl rádiové stanici Power 106, že vážně plánuje seknout s kariérou, hned jak vyjde jeho nové album. Je prý ze všeho unavený. To bylo v polovině prosince.

A o Vánocích znovu. I tak tomu většina věrných fanoušků nechtěla věřit. Jejich reakce byly různé. Od nedůvěry:

 

Přes zmatek:

 

Ke zničení Vánoc:

 

A došlo i na předvídatelné slzy fanynek:

 

 

Čemu věřit?

USA Today by to mohli vědět. Justin jim totiž velkoryse poslal email, ve kterém se o celé záležitosti vyjádřil. Psal zrovna z Filipín, konečné stanice jeho patnáctiměsíčního turné. Během příštího roku se prý bude snažit více dospět a na nějaký čas se chce přeorientovat na dobré věci vzhledem k tomu, jak je v současné době jeho nové album stále kritizováno.

„Příští rok bude méně o kariéře. Očekávám, že bude Justin dělat více věcí jako je snowboarding nebo práce na charitativních organizacích. Hudba je jeho terapie,“ dodal Scooter Braun, Bieberův manažer.

Vypadá to tedy, že se Justin na chvíli snaží uniknout záři reflektorů. Asi si jen spletl pojmy. Myslel, že si dá přestávku, a napsal, že odchází do důchodu. Všichni beliebers se ale rozhodně nemusí bát a mohou se klidně dál řídit tímto životním stylem.

Zdroje: Daily Dot, USA Today, obrázek: hdwallpapersfan.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru