Dnes vyšlo 15 článků

Bezpečnostní kamera, která vybrala za necelý den téměř 8 milionů korun, rozezná tváře, zvuky a pohyby

Inteligentní bezpečnostní kamery, které slouží ke střežení domácnosti, jsou dnes snadno dostupné. Na trh se tlačí další inteligentní produkt, který však sbírá peníze pro svůj začátek v kampani na Indiegogo. Nová kamera má skutečně úspěch, neboť během prvních šestnácti hodin vybrala trojnásobek cílové částky.

Revoluční kamera se skrývá pod názvem Butterfleye a nejedná se o ledajakou kameru. Jedná se o inteligentní, bezdrátovou kameru pro monitoring domů. Šetří energii, paměť a hlavně váš čas. Kamera je schopna rozlišit běžné denní situace od těch neobvyklých. Již nebudete upozorněni na kymácející se větev za oknem či procházející se kočku po pokoji.

homx1mjij7pbmapf0zgv

Nová inteligentní kamera Butterfleye

Inteligentní systém rozezná člověka z domácnosti od cizince a analyzuje zvuky. Další konkurenční výhodou je, že kamera dokáže rozlišit lidské pohyby od zvířecích. A dokonce vás informuje, pokud se zařízením někdo manipuluje. Mějte svůj domov plně pod kontrolou s novým bezpečnostním prvkem.

Butterfleye se nabízí jednou týdně. Video se nahrává ve full HD rozlišení. Interní paměť uloží až dvanáctihodinový záznam, nicméně nabízí se i cloudový prostor pro celodenní záznamy.

Obecné použití

  • Monitoring dítěte – inteligentní kamera vás upozorní, pokud miminko začne vydávat zvuky či se začne pohybovat v postýlce.
bdpdoonjogyho9gwm6kh

Dítě neustále pod kontrolou

  • Monitoring domácího mazlíčka – zařízení má pod kontrolou vaši kočku i psa. Dokonce ho můžete pozdravit.
xs5pwomkcbzmbg0ed02b

Pohlídá vašeho mazlíčka

  • Monitoring garáže – velmi často se vracíme, zda jsme uzavřeli garáž. Nyní stačí vytáhnout aplikaci Butterfleye a live stream zkontrolovat.
pde93le74kicci3trlns

Monitoruje i garáž

Příjemná cena

Jestliže si objednáte kameru v kampani, vyjde vás na 199 dolarů. V přepočtu inteligentní kamera vyjde na 4 700 Kč. V běžném prodeji se cena vyšplhá na 249 dolarů, což je o 1 200 korun více.

Zdroj: Indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru