Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Bezobslužná kontejnerová čerpací stanice s akceptací hotovosti

Společnost YOUR SYSTEM, spol. s r.o., přední dodavatel softwarových řešení oznamuje, že proběhla instalace první bezobslužné kontejnerové čerpací stanice umožňující motoristům platbu za PHM v hotovosti. V rámci České republiky se jedná o zcela unikátní řešení. Provozovatelem této novinky v oblasti čerpání pohonných hmot je společnost ElGé, s.r.o, která tímto krokem rozšiřuje své stávající portfolio obchodních aktivit.

Na instalaci se kromě společnosti Your System spol. s r.o. podílela firma TRASO s.r.o., coby dodavatel kontejnerového řešení. Realizace byla zahájena koncem srpna v Roštínu u Kroměříže a již nyní je stanice v plném provozu. Do této doby žádná zcela bezobslužná kontejnerová ČSs akceptací hotovosti v České republice neexistovala. Jedním z hlavních důvodů je náročnější bezpečnostní a personální zabezpečení, které s sebou práce s hotovostí přináší.

Zdeněk Pechal, ředitel divize řídících a karetních systémů společnosti Your System, spol. s r.o, uvedl: „S potěšením mohu konstatovat, že se naše zákaznická základna stále rozrůstá. Po zakázkách pro společnosti jako jsou Globus ČR, k.s. či KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, získalo naše nekonvenční řešení v podobě kontejnerové čerpací stanice dalšího zákazníka. Pro firmu ELGé, s.r.o aktuálně plánujeme další výstavbu, k jejíž realizaci by mělo dojít v příštím roce. Doufáme, že budou tuto cestu následovat i další společnosti a náš produkt se tak brzy stane jedničkou českého trhu.“

KONTAKT:

Helena Rubeš

Manažer marketingu | YOUR SYSTEM, spol. s r.o.

helena.rubes@ys.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru