Dnes vyšlo 1 článků

Bezdrátová nabíječka pro váš iPhone

Pokud věříte drbům, klidně se dále spoléhejte na zprávy o tom, že Apple pracuje na způsobu nabíjení pomocí solárních panelů. Pokud nevěříte nebo nejste ochotni čekat na to, až bude takové zařízení zrealizováno, je tady alternativní řešení. Pokud chcete své iPhony (ale i iPady) nabíjet rychleji a snadněji, možná budete zvažovat investici do bezdrátového nabíjení.

Společnost iQi Mobile Wireless chce představit systém skutečně bezdrátového dobíjení pro zařízení se systémem iOS. Vše půjde bez zmatků při hledání a zapojování správných kabelů, protože nabíjení zařízení probíhá jednoduše tehdy, když svůj iPhone nebo iPad položíte na kulatou podložku Koolpuck.

bezdratove-nabijeni-ios

Je tedy fakt, že tu podložku samozřejmě připojenou do sítě mít musíte, takže název „bezdrátové“ nabíjení je možná

trochu zavádějící. Ale faktem zůstává, že je nabíjení efektivnější. Už jen proto by možná stálo za vyzkoušení.

Kromě podložky potřebujete ještě jednu věcičku, která je menší a tenčí než kreditní karta. V nejtenčím místě má pouze půl milimetru. Tu stačí zapojit do vašeho iPhonu a schovat třeba pod kryt. A pak už funguje nabíjení bezdrátově.

„Během minulého a tohoto roku se bezdrátové nabíjení stalo známým pojmem,“ uvedla Fonesalesman, britská společnost, která stojí za celou kampaní. „S množstvím různých dobíjecích zařízení pro Androidy bylo jisté, že je třeba zaplnit mezeru na trhu – bezdrátové řešení nabíjení pro iOS zařízení, jako jsou iPhone, iPod, iPad a iPad Mini.“

bezdratove

Více informací o celé kampani se dozvíte na www.indiegogo.com, kde se její tvůrci snaží získat dostatek peněz. Karta iQi Mobile a Qi nabízejčka by vás pak dohromady vyšly na 75 dolarů (cca 1500 Kč).

Zdroj: cultofmac

Komentáře

  • rgergergerg

    Jak může být bezdrátové nabíjení efektivnejší než drátové?!

Nahoru