Dnes vyšlo 15 článků

Bezdomovec vrátil peněženku plnou peněz majitelovi. Za odměnu dostal práci a byt

Bezdomovec, který vrátil majitelovi peněženku plnou peněz, dostal za odměnu práci a byt. Tento 44letý muž je názorným příkladem, že být laskavý se skutečně vyplatí.

Waralop (44) z Thajska měl v kapse pouze 7 korun. A přestože našel peněženku s 14 tisíci korunami, peníze neutratil za jídlo. S peněženkou zamířil na policejní stanici, aby se vrátila skutečnému majitelovi. A jeho dobrý skutek nezůstal bez povšimnutí.

Waralop-kindness-600x450

Zdroj: SWNS

Nitty Pongkriangyos (30) byl tak šťastný, když mu policisté ohlásili, že našli jeho peněženku, že nabídl bezdomovcovi práci v jeho továrně v Bangkoku.

„Byl jsem úplně překvapen, když mi policie řekla, že má mou peněženku, o které jsem ani nevěděl, že se mi ztratila. Moje první reakce byla „wow“. Kdybych byl v jeho kůži, zachoval bych se stejně. Ale on byl bezdomovec, v kapse měl pouze pár mincí, ale i přesto peněženku s penězi vrátil. Ukázal se jako dobrý a čestný člověk. A takového člověka potřebujeme,“ řekl Nitty Pongkriangyos.

Waralop získal odměnu ve výši 1 400 korun a majitel peněženky mu nabídl také práci s ubytováním. Dostal mzdu ve výši 7 700 korun. Waralop je ukázkou toho, že pokud jste vy laskaví k ostatním, ostatní jsou laskaví k vám.

Zdroj: Metro

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru