Dnes vyšlo 15 článků

Bezbolestný porod

Bezbolestný porod

Díky kurzům Martiny Bartošové si budete moct užít porod takový, jaký je doopravdy. Jednoduchý, něžný a láskyplný. Zbavíte se strachu a začnete věřit sama sobě. Naučíte se, jak se dokonale uvolnit. Čekají vás jasné postupy krok za krokem. Setkáte se s příběhy jiných, které vás budou inspirovat. Získáte materiály, které vás povedou. Naučíte se pracovat se svým tělem. Zvolíte si, jak prožijete svůj porod. Dozvíte se, jak na to. Budete mít možnost užít si celý porod tak, abyste o něm svému dítěti mohla jednou vyprávět. Získáte upevnění v přesvědčení, že i v Česku lze rodit přirozeně. Martina si stojí za tím, že ženy by v téhle situaci měly držet pospolu.

Ať už rodíte poprvé či ne, Martina vám slibuje, že zažijete porod, na který rozhodně nebudete vzpomínat negativně. Kurz probíhá po dobu pěti týdnů. Každý týden proběhne jedno živé setkání, během nějž se setkáte i s dalšími těhotnými ženami, se kterými se navzájem můžete podporovat.

Během pěti týdnů se naučíte základní techniku, jak se uvolnit. Zbavíte se strachu – to je prý to jediné, co ženám brání prožívat nádherný porod. Krok za krokem si projdete postup porodu. Budete se moci podělit o své zkušenosti a obavy. A když zrovna nebudete na osobním setkání, můžete listovat v připravených materiálech – skriptech, videích a CD.

Cena celého kurzu je 9750 Kč, můžete ji splatit i ve třech splátkách. Zajímavé však je, že pokud ani po posledním setkání nebude zákaznice nadšená, je garantované vrácení peněz. Stačí prý říct a druhý den máte peníze na účtu. Že by si Martina úspěchem svých kurzů byla tolik jistá? Nebo to má být jen trik, jak sebejistě vypadat?

martinaBartosova

Jedno z živých setkání.

Na webu je k dispozici také několik videí s příběhy účastnic kurzu. O svých porodech se tam rozpovídají Petra, Sabina, Iva, Pavla a Helena. A jejich názory jsou skutečně překvapivě pozitivní.

Toto vyjádření například poslala Helenka:

Ahoj Marti,
moc ráda bych ti poděkovala za všechno co jsi mě naučila. bohužel jsem nemohla zažít ten můj krásný vysněný přirozený porod, na který jsem se tolik díky Tobě těšila, ale i tak mi kurz dal hodně.

Všechno od A až do Z bylo zcela jiný než u prvního negativního porodu císařem, teďka jsem všechno nesla úplně s přehledem, i na JIPce jsem se smála, byla stále pozitivní, sama jsem se hned 3. den rozkojila, vyprdla jsem se na sestřičky a udělala si vše podle svého a malý už 3. den krásně pil a přibíral. Doma žádné depky jako u prvního porodu, ba naopak mám krásné návaly štěstí a opravdu mi tečou slzy štěstím , když malého kojím a dívám se na něj.

Takže všechno je naprosto tak, jak jsem chtěla, a ten porod se mi sice nepodařil přirozenou cestou, ale takhle to prostě mělo být, jelikož by přirozený porod maximálně ohrozil miminko i mě, na 100% by mi totiž praskla jizva na děloze, která prý byla už průhledná, že přes ní byly vidět vlásky miminka.

Takže jak se říká všechno špatné je k něčemu dobré a já doufám, že se i v budoucnu někdy potkáme, a budu držet palce ostatním holkám, aby si porod užily tak jak chtějí a zvládly to na jedničku. :-)

I přes to, jak negativně a neprofesionálně vypadají veškerá videa, která Martina využívá, ona sama vypadá jako docela příjemný člověk. A to asi hodně udělá. Ženy jsou zřejmě rády, když si s nimi o tom, co je čeká, někdo popovídá. Ale dát za to téměř deset tisíc…

Web: martinabartosova.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Martina-Barto%C5%A1ov%C3%A1-bezbolestn%C3%BD-porod/593960550615884?fref=ts
Email: martina.porod@gmail.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru