Dnes vyšlo 1 článků

Beyoncé trávila víkend během Super Bowlu v luxusním sídle, které si pronajala přes Airbnb. Za jednu noc zaplatila 10 tisíc dolarů

Super Bowl je finálový zápas, který zakončuje play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu. Super Bowl je sportovní svátek, který čítá miliony diváků a fanoušků amerického fotbalu. Událost přivítala spoustu známých tváří a byla okořeněná velkolepými hudebními představeními mezi poločasy zápasů.  Kromě ostatních na pódiu zazářila půvabná zpěvačka Beyoncé, která si v San Franciscu pronajala honosné sídlo prostřednictvím webové služby Airbnb.

Přepychová rezidence v hodnotě 50 milionů dolarů (cca 1,2 miliardy korun) se nachází v nedalekém Los Altos Hills. Zpěvačka se na sociálních sítích Facebook a Instagram podělila o fotografie z interiéru a exteriéru objektu.

according-to-tmz-the-home-is-worth-50-million

Zde byla Beyoncé ubytovaná během Super Bowlu.

Finálové týmy Denver Broncos a Carolina Panthers proti sobě bojovaly na trávníku stadionu Levi’s Stadium. Americká zpěvačka se ubytovala v dvanácti akrovém sídlu, které se nachází asi padesát kilometrů od fotbalového hřiště. Luxusní obydlí disponuje pěti ložnicemi, osmi koupelnami a venkovním infinity bazénem. Samozřejmostí jsou lázeňské prostory, vlastní herna, fitness centrum a atraktivní zahrada na střeše.

it-sits-on-12-acres-of-land-and-even-has-an-orchard-with-60-fruit-trees-a-rooftop-vegetable-garden-and-chickens-to-provide-fresh-eggs

Jedna noc ji vyšla na 10 tisíc dolarů.

Sportovní svátek si Beyoncé skutečně užila. Ubytování si objednala prostřednictvím společnosti Airbnb, přičemž za jednu noc zaplatila 10 tisíc dolarů (cca 250 tisíc korun).

welcome-to-the-beautiful-contemporary-mansion-where-beyonc-stayed-for-super-bowl-50-weekend

Rezidenci si objednala prostřednictvím Airbnb.

the-huge-home-rents-for-10000-a-night

Zaplatili byste takovou částku za jednu noc v luxusním sídle?

Zdroj / Foto: Business Insider

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru