Dnes vyšlo 15 článků

BEVBUCKLE: Spona na pásek, která slouží jako držák na pivo!

Nevíte, co mužům pořídit na Vánoce? Možná, že vás inspiruje novinka na trhu, která se rázem stala virálem. Se sponou na pásek s názvem BevBuckle, která zároveň slouží jako držák na nápoje, se na žádné párty neztratíte. Tato vychytávka ale není pouze pro muže a pouze na párty. Odložit si svůj nápoj může prakticky kdokoliv a při jakékoliv činnosti!

bevbuckleII.

bevbuckle

BevBuckle je skvělou vychytávkou, která nadchne nejen muže, ale i ženy. Určitě se vám už někdy stalo, že vám váš drink překážel, ať už při tanci na letním festivalu, při malování nebo během setkání s přáteli v parku. A právě proto vás jistě nadchne BevBuckle! Jedná se o jednoduchou sponu na pásek, která se během vteřiny může změnit v držák na pití. Když pak své pivo nebo jiný drink dopijete, jednoduše sponu zaklapnete. BevBuckle je funkční, a přitom velice stylový módní doplněk, který se během pár dnů stal virálem. Pokud vás tento unikátní doplněk zaujal, zakoupit ho můžete zde.

zdroj/foto: bevbuckle

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru