Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Bell & Hurry se stává součástí Trasku

Bell & Hurry se stává součástí Trasku

Česká technologická společnost Trask poskytující expertní IT služby finančním institucím a průmyslovým podnikům ve střední a západní Evropě od 1. října majetkově vstupuje do společnosti Bell & Hurry, specialisty na user experience design. Ta bude i nadále fungovat jako nezávislá společnost pod názvem Bell & Hurry, a Trask Company. Transakcí obě firmy výrazně posílí své kompetence – Trask v oblasti designu a uživatelských rozhraní, Bell & Hurry ve schopnosti implementace.

Pro Trask je rozšíření UX expertízy strategickým krokem. Kromě dodávek integračních a optimalizačních projektů se společnost zaměřuje na komplexní end-to-end dodávky obsahující také business logiku, regulatoriku nebo zmíněný UX design. Trask akvizicí Bell & Hurry potvrzuje důležitost kvalitního designu služeb, produktů i uživatelské zkušenosti na výsledném projektu.

„Služby designérů z Bell & Hurry skvěle zapadají do našeho portfolia, jejich úroveň představuje špičku v českých i mezinárodních měřítkách. Díky dlouhodobé spolupráci zároveň víme, že své projekty dokážou klientům spolehlivě dodat,“ uvádí Pavel Riegger, CEO společnosti Trask.

Agentura Bell & Hurry byla založena v roce 2016 a soustředí se na design služeb, produktů a uživatelské zkušenosti, stejně jako na návrh uživatelských rozhraní webových a mobilních aplikací a interních systémů. Těžištěm dodávek je především finanční sektor a klienti jako jihoafrická banka Nedbank, česká Moneta, švýcarská Zurich Insurance Group, nebo firmy ze skupiny PPF. Bell & Hurry spolupracuje s 30 vysoce kvalifikovanými UX designery.

„Náš tým má za sebou přes 50 rozsáhlých projektů v 15 zemích na třech kontinentech a zkušenosti přesně v oblastech a u klientů, na které se soustředí také Trask. Toto partnerství umožní posílit naši pozici u velkých mezinárodních klientů i v našem regionu,“ říká Lukáš Zazvonil, zakladatel a CEO agentury Bell & Hurry.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru