BeeSafe – slovenská aplikace na ochranu žen po celém světě

Na Slovensku vznikla další zajímavá aplikace, tentokrát na ochranu žen po celém světě. Jedná se o velmi úspěšný startup, který vznikl během Startup Weekend v Žilině  a jeho cíl je velmi šlechetný. Má totiž chránit, a to zejména ženy.

Na Slovensku vznikla aplikace s velice šlechetným cílem, a to chránit osoby, které jsou pro nás důležité, v nebezpečných situacích. Jedná se o mobilní aplikaci, která obsahuje tichý alarm pro váš smartphone nebo jiná zařízení. Systém spustí zmíněný alarm a oznámí vaší rodině, přátelům a policii, že se nacházíte v nebezpečné situaci.

2015-05-04_230500

Cíle aplikace

Za aplikací BeeSafe stojí zakladatelé Michal Kačerík a Peťo Strážovec, kteří začali s vývojem aplikace v roce 2013 zhruba dva dny před Startup Weekendem. Aplikace nebude určena pouze pro slovenský trh, cílem je rozšířit aplikaci do celého světa.

 iphone3

V současné době je spuštěno několik marketingových kampaní. Tým chce také tuto aplikaci nabídnout bezpečnostním složkám . První testování aplikace je plánováno na začátek května. Momentálně je aplikace dostupná pro systém Android, ale systém iOS je brzy v plánu také.

zdroj: facebook.com, startupers.sk, beesafe.me

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru