Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Beauty novinky pro vaši pleť

Beauty novinky pro vaši pleť

 V dnešní době, pokud si chcete vybrat správný přípravek, je velmi důležité sledovat novinky ve světě kosmetiky. Díky novým technologiím se objevují unikátní ingredience a vylepšené složení, které pomáhají udržet pleť mladou a krásnou.  

Pro jistotu, pokud jste se nestihli seznámit s kometickými novinkami, tak rádi vám s tím pomůžeme. Přinášíme k Vašemu posouzení nejlepší exempláře ze světa novinek, které si můžete objednat na MAKEUP.

 1. Hydratační dvoufázové sérum od Clarins

Intenzivně hydratační dvoufázové sérum Hydra-Essentiel od CLARINS je nouzová pomoc pro dehydratovanou a ztracenou pružnost pokožky. Za pár aplikací tvář se dokáže transformovat a znovu získat svou přirozenou přitažlivost.

Za hlavní pravidlo ve výrobě své produkce tvůrci CLARINS považují používání organických složek. Sérum Hydra-Essentiel se skládá ze dvou tekutin, které je nutné promíchat těsně před nanesením. Léčivý extrakt kalanchoe, známý svým bohatým složením s mikroprvky a vitamíny poskytuje mohutnou tonizující a protizánětlivou činnost.
Tato zázračná rostlina také spouští přirozené procesy produkce kyseliny hyaluronové, která je zodpovědná za mladistvost a pružnost pokožky. Dvoufázové sérum od CLARINS má lehkou vodní konsistenci, bez výrazné vůně. Díky přísným dermatologickým testům prostředek se hodí pro všechny typy pleti. Používat výrobek trvale se doporučuje během letního žáru a silného mrazu – tehdy, když je derma nejvíce zranitelná.

clarins-hydra-essentiel-hedvabne-jemny-hydratacni-krem-pro-normalni-az-suchou-plet___17

 2. Sérum na pleť kolem očí od Guerlain

GUERLAIN Super Aqua Eye Serum – hydratační a regenerační prostředek pro jemnou pokožku kolem očí, působící po dobu 30 hodin, okamžitě hydratuje suchou pokožku a vyhladí ji. Sérum obnovuje epidermis a zabraňuje prvním známkám stárnutí, které se objevují kolem očí, pomáhá redukovat tmavé kruhy a váčky pod očima.

Aplikace: sérum se může používat denně se základním hydratačním prostředkem nebo v podobě kurzu, kdy pleť potřebuje  silnou hydratační podporu.

s-l300

3. Hydratační tónovací krém od Caudalie

Fluid s jemnou saténovou texturou. Odstraňuje pigmentové skvrny a zabraňuje vzniku nových. Odbarvuje stopy po akné, věkovou pigmentaci, skvrny způsobené hormonálními poruchami. Hlavní ingrediencí vzorce je patentovaný Caudalie antioxidant Viniferin. Dostávají ho z extraktu mladých výhonků hroznové révy. Viniferin kontroluje produkci melaninu v kůži, který je příčinou pigmentace, stimuluje buněčnou mikrocirkulaci, skvěle zlepšuje barvu obličeje. Molekuly této látky jsou nejúčinnějším prostředkem ve svém segmentu. Je 62 krát účinnější než vitamin C. Ochranný faktor SPF 20 chrání kůži před před UVA a UVB ultrafialovými slunečními paprsky, zabraňují předčasnému stárnutí a tvorbě volných radikálů.

caudalie-teint-divin-mineralni-hydratacni-tonovaci-krem___23

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru