Dnes vyšlo 15 článků

Bazénové lemy a dlažby pro jakékoliv prostory

https://www.termobazeny.cz/images/phocagallery/fotogalerie/Baz%C3%A9nov%C3%A9%20lemy%20a%20dla%C5%BEby/%C5%98ada%20STONEAGE/OLD%20WAVE%20STONE/thumbs/phoca_thumb_l_N.PNG
Máte v plánu vybudovat si na zahradě bazén? Nebo jste se do jeho zabudování už pustili? Přemýšlíte, jak vhodně bazén zakomponovat tak, aby celkově ladil s okolím? Zabudování bazénu totiž není jen nalézt a zhotovit vhodný výkop, do kterého bazén bude zasazený a zabudovaný. Pro celkové zakomponování do okolní krajiny, nebo do interiéru stavby je potřeba vytvořit vhodný a odpovídající lem a okolní dlažbu.

Široký sortiment lemů a dlažby

Hledáte-li kvalitního dodavatele lemů a dlažby, pak zvolte Termobazény s.r.o. Tento dodavatel bazénového vybavení vám, kromě jiného, nabízí opravdu bohatou nabídku bazénových lemů a okolní dlažby. Vybírejte ze širokého sortimentu nabízených produktů a zvolte takový lem a dlažbu, jež budou pro váš bazén nejvhodnější. Na své si zde přijde i ten nejnáročnější zákazník.

Betonové vs. pískovcové lemy a dlažby

V sortimentu nabídky firmy Termobazény s.r.o. naleznete lemy a dlažby, jak betonové, tak pískovcové.

Pokud jde o betonové lemy a dlažbu, pak předností tohoto materiálu je vysoká kvalita a dlouhá životnost. Pro svůj vzhled, napodobující přírodní kámen, tyto lemy a dlažby vhodně zakomponujete do venkovních prostor. Ale určitě uplatnění najdou při vhodné volbě i v souladu s interiérovými dekory stěn a podlah. Výhodou betonových lemů a dlažby je skutečnost, že dílce je možné snadno a hladce řezat a tím tvarovat, aniž by vznikalo riziko, že bude docházet k nežádoucí tvorbě otřepů nebo defektů.

Betonové lemy a dlažba s věrnou imitací kamene najdou praktické využití při zakomponování bazénu do okolního interiéru. Patříte-li k milovníkům dřeva, pak určitě neodoláte nabíce betonových lemů a dlažby s věrnou imitací dřeva (Wood Style). Díky již zmíněné možnosti snadného opracování a tvarování, jsou skvělé i jako dekorativní obklady. Ale omezeni nejste daným sortimentem z nabídky Termobazény s.r.o. Firma dokonce nabízí i možnost dodání, jako jediní v ČR, dlažby a obkladu dle předloženého vzoru, textury nebo barvy. Takže můžete mít garanci, že vhodnou kombinací vámi zvoleného designu obkladu bude bazén zakomponován do místa určení ve všech detailech a v symbióze s interiérovou kompozicí.

Druhou variantou, je výběr materiálu pro bazénové lemy a dlažbu z umělého pískovce. V mnoha případech je právě volba umělého pískovce preferována zákazníkem pro estetické zakončení horní hrany bazénu. V nabídce naleznete jak odstín pískovce v přírodní bílé barvě, tak i probarvený do odstínu žlutého melíru. Právě tento odstín je pak vhodným kontrastem s modrou barvou bazénu a při zakomponování do exteriérových prostor působí příjemně a přirozeně.

Pokud vás zaujala tato nabídka, v nabídce firmy Termobazény s.r.o. najdete i další doplňky a příslušenství, které z vašeho bazénu vytvoří kompaktní součást vašeho domu nebo zahrady.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru