Dnes vyšlo 15 článků

Basketbalista Kobe Bryant spustil investiční fond s kapitálem 100 milionů dolarů

Bývalý basketbalista – Kobe Bryant – odešel v letošním roce ve svých 38 letech do důchodu jako jeden z nejlépe placených sportovců. Kobe Bryant se svým společníkem jménem Jeff Stibel otevírají venture kapitálový fond s kapitálem ve výši 100 milionů dolarů.

Vysloužila basketbalová hvězda Kobe Bryant a dlouholetý podnikatel a investor Jeff Stibel investovali od roku 2013 do 15 společností. A tak není divu, že se rozhodli pro vlastní fond, přičemž částku 100 milionů dolarů by chtěli proinvestovat během několika následujících let. Investovali například do sportovního serveru The Players Tribune, startupu LegalZoom, telemarketingové firmy RingDNA či společnosti s přístroji na odšťavnění Juicero.

kobe-bryant-932875_1280

Kobe Bryant spouští vlastní investiční fond. Zdroj: Pixabay

Zdroj: Market Watch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru