Dnes vyšlo 15 článků

Barevné pozadí pod textovým statusem? Facebook testuje novou funkci

V minulosti Facebook sloužil především ke sdílení osobních pocitů a činností. Nicméně v současné době se využívá především ke sdílení článků a získávání informací o firmách a značkách. I přesto sociální síť nezanevřela nad uživateli, kteří ji chtějí využívat ke sdílení svých názorů, a proto připravila novou funkci pro zvýraznění textových statusů.

Tato funkce by měla fungovat tak, že si při psaní textového statusu vyberete barvu pozadí. K dispozici budou barevné gradienty, které oživí časovou osu. Gradienty jsou stylovější a modernější než ploché barvy.

facebook-status-color

Zdroj: TechCrunch

Aktuálně se funkce testuje na vybraných uživatelích, ale během několika následujících dní by měla být zpřístupněná globálně.

„Zavádíme změny, protože chceme pomoci lidem, aby byly jejich textové příspěvky více vizuální. Odedneška mohou uživatelé Androidu vybírat barvu pozadí textových statusů,“ říká mluvčí Facebooku.

colored_status

Zdroj: TechCrunch

Barevné pozadí budou moci volit pouze uživatelé Androidu, ale zobrazovat se budou i na platformě iOS a ve webovém prostředí. Tímto se snaží sociální síť docílit toho, aby se na časové ose zobrazovaly nejen odkazy na články, ale také textové statusy uživatelů.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru