Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Barbora Tomšovská prezidentkou headhunterské asociace Sigma Search Partners

Barbora Tomšovská prezidentkou headhunterské asociace Sigma Search Partners

Role prezidenta mezinárodní asociace Sigma Search Partners se ujala Barbora Tomšovská ze společnosti Touchdown Czech Republic. Jde o výkonnou funkci, která se volí jednou za dva roky.

Barbora Tomšovská byla zvolena na výročním setkání členů Sigma Search Partners v Barceloně v červnu tohoto roku. Z 10 kandidátů, kteří byli na post nominováni statutárními členy, porota vybrala majitelku české společnosti Touchdown Czech Republic, která je členem asociace od roku 2010.

„V rámci Sigma Search Partners přispíváme k mezinárodnímu sdílení našich odborných zkušeností z personální oblasti. Pro vyhledávání potenciálních kandidátů na vrcholové pozice ve firmách máme více jak desetileté zkušenosti nejen z tuzemského trhu a dosahujeme 95procentní úspěšnosti. Jsme tak poctěni, že nyní můžeme k řízení asociace využít nabité zkušenosti a dále rozvíjet její další aktivity,“ říká ke svému zvolení Barbora Tomšovská ze společnosti Touchdown Czech Republic a dodává: „Naši klienti budou mít zároveň prospěch z nejlepších mezinárodních postupů, jichž je asociace garantem. Tuto volbu vnímám jako potvrzení odborného kreditu, který máme mezi profesionály z oboru i jako příležitost dále rozvinout náš nový byznys model.“

Snímek obrazovky 2018-07-31 v 18.33.24

Asociace Sigma Search Partners byla založena v roce 1996 a sdružuje prémiové headhunterské společnosti především na evropském a americkém trhu. Společnosti v asociaci jsou nezávislé butikové firmy, které poskytují špičkové služby executive search pro lokální i mezinárodní společnosti. Partnerství je zastoupeno v České republice, Francii, Německu, Indii, Irsku, Itálii, Polsku, Španělsku, Velké Británii a USA.

Barbora Tomšovská se zabývá executive search téměř 20 let. Má 2 děti a mezi její koníčky patří koně, tenis, lyžování a cestování. Mluví pěti jazyky.

Zdroj, text/foto: sigma-search.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru