Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Banky propouštějí, Direct pojišťovna nabírá

Banky v České republice ohlašují velké propouštění. Direct pojišťovna naopak nové lidi nabírá, proto zaměstnancům bank, kteří přijdou o práci, nabízí pomoc.

Podle vyjádření zástupců bank v České republice je v plánu výrazné propouštění v tomto odvětví. Lidem, kteří takto přijdou o práci, nabízí pomoc Direct pojišťovna, která stále nabírá. „Výrazně rosteme, loni jsme proto nabrali 113 lidí. A nabíráme i letos. Nyní máme 10 volných míst na pozici koordinátor pojistné události a šikovné lidi hledáme i pro správu pojistných smluv nebo do klientského centra. Lidé z bank, kteří mají zkušenosti s jednáním s klienty, jsou tak pro tyto pozice ideální,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Banky propouštění vysvětlují rušením obchodních míst a větší automatizací. „I u nás automatizujeme. Cílem je, aby lidé měli víc času na klienta a mohli se tak soustředit na to, aby mu poskytli co nejlepší zážitek,“ dodává Maťašeje.

Aby byl zážitek pro klienty co nejlepší, hledá Direct do týmu lidi, kteří se nebojí věci posouvat dopředu. „Hledáme vlastně trochu blázny, trochu magory, ale v dobrém slova smyslu. Prostě lidi, kteří se nebojí roztáhnout křídla a letět naplno,“ dodává Maťašeje.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru