Bankomaty v USA umožňují výběr pomocí aplikace Apple Pay

Americká banka Bank of America umožňuje výběr hotovosti z bankomatů prostřednictvím aplikace Apple Pay. V oblasti San Francisca bylo rozmístěno celkem 650 bankomatů podporující novou funkci už v květnu. A nyní banka přidává další bankomaty s podporou NFC, přičemž jich bude provozovat celkem 2 400 po celých Spojených státech amerických.

Funkce si všiml uživatel internetové sociální sítě Reddit ve městě Rodondo Beach v Kalifornii. Z fotografie, kterou uživatel pořídil, je zřejmé, že čtečka NFC se nachází vlevo od čtečky karet.

A4ebqYS

Bankomat, který podporuje výběr pomocí Apple Pay. Zdroj: Reddit

Služba funguje tak, že iPhone přiložíte k místu, které je označené NFC logem. Zadáte PIN ke kartě, kterou máte naskenovat pro Apple Pay, a bankomat vám zobrazí klasickou obrazovku. A poté stačí napsat částku, kterou si chcete vybrat. Apple Pay funguje pouze pro výběry, nikoliv vklady.

Zdroj: MacRumors

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru