Dnes vyšlo 1 článků

Ballot screen nabídne speciální verzi Firefoxu

Ballot screen nabídne speciální verzi Firefoxu

Stále kritizovaný a zazlívaný Ballot screen nabídne i něco zajímavého a neobvyklého. Krom výběru různých tipů prohlížečů se můžeme těšit i na speciální verzi jednoho z nejlepších a nejvyužívanějších prohlížečů Mozilly Firefox. Již v tuto dobu si uživatelé Windowsu s možností Ballot screenu mohou speciální verzi vyzkoušet. Ta se v mnohém neliší od té klasické. Rozdíl je pouze nepatrný a to upravená úvodní stránka, která odkazuje na novou domovskou stránku Mozilly, speciálně určenou pro uživatele přecházející skrze Ballot sreen na Mozillu.

Další odlišnou možností speciální verze je zcela samostatný kanál určený pro aktualizace prohlížeče. Informoval o tom článek na Mozilla.cz.

Pokud jste si ještě Ballot screen nevyzkoušeli a nemáte Windows s touto vychytávkou, zkuste se podívat na jakousi ochutnávku na adrese https://www.browserchoice.eu/.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru