Dnes vyšlo 15 článků

Balíkobot má již 350 zákazníků! Dalším cílem je tisícovka

Hranice se mají překonávat – toto je heslo skoro každého fungujícího startupu. Když si projekt či služba stanoví cíl a za ním jde, je větší šance úspěchu. A to se ukázalo i u startupu Balíkobot, který před nedávnem překročil hranici 350 zákazníků!

Pod taktovkou Srovname.cz již nějaký ten pátek funguje startup Balíkobot.cz, který se snaží o zrychlení procesu odesílání zásilek z internetových obchodů. V tomto startupu si dali na počátku za cíl, že přesáhnou číslo 350 registrovaných internetových obchodů, což se jim před několika málo dny podařilo!

 “Do konce roku 2015 chceme dosáhnout mety 1000 zapojených e-shopů. Aktuálně rozšiřujeme paletovou přepravu Geis, dále chceme v tomto roce rozšířili portfolio stávajících sedmi přepravních služeb (Česká pošta, PPL, DPD, Geis, Intime, Zasilkovna, Uloženka) o GLS a Toptrans. Dále plánujeme rozšíření modulů Balikobotu do dalších tvůrců eshopů včetně opensource řešení (Magento, opencart a dalších).” komentuje Martin Šauer z Balíkobotu.

Co je to vůbec Balíkobot?

Další chytrá pomůcka pro podnikatele a majitele internetových obchodů. Jedná se o jakési sjednocení veškerých dopravců, tzn. že všechny své odeslané zásilky budete mít na jednom místě a navíc je budete moci v reálném čase sledovat z obrazovky vašeho počítače či mobilního zařízení.

Úspora času

Balíkobot jednoduše zkrátí celý ten cyklus odesílání objednávky ze šesti (export objednávky z e-shopu, přihlášení do systému přepravců, import k přepravci, kontrola chyb po importu, tisk štítků, denní podání k přepravci) kroků na pouhé dva (tisk štítků, kontrola automatického soupisu).

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru