Babička z Missouri na Kickstarteru propaguje své obří penisy

Umění vidí každý jinak. Jedna umělkyně z Missouri se třeba snaží prorazit do světa se svým naprosto jedinečným řemeslem. Chce uspořádat výstavu, a tak se obrátila na Kickstarter, aby získala 250 dolarů na vytisknutí letáků. Na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže tahle paní vyrábí obrovské polyesterové penisy!

Na Kickstarteru je spousta lidí, kteří shání peníze na úplné blbosti. A pak je tam Holly Stewart, která chce získat peníze na své obrovské prošívané penisy. Ručně vytvářené!

holly

Holly s jedním ze svých obřích penisů

Dnes už můžeme s klidem oznámit, že se Holly peníze získat podařily. Požadovala 250 dolarů, získala ještě o 58 více. Celkem jí přispělo 14 lidí, kteří jsou zřejmě jejím nápadem nadšení.

Chcete taky vyrábět penisy?

Pokud vás taky zaujal, rozhodně se podívejte na její facebookovou stránku Holly Polyester Exhibition. V srpnu tam sháněla výpomoc za 9 dolarů na hodinu. Takže  kdybyste se chtěli podílet na výrobě penisů, víte, kam jít.

A jak to dopadlo s tou výstavou? Peníze se sehnaly, takže dobře. V UMKC Gallery of Art v Kansas City si můžete sbírku obřích polyesterových prošívaných penisů klidně prohlédnout. Prý má v lidech vzbuzovat otázku ohledně postavení žen v současné společnosti.

koralky

Můžete si vybrat i tuhle korálkovou zdobenou verzi

Mimochodem jak myslíte, že někoho napadne vytvářet něco takového? Že by Holly dřív pracovala třeba v továrně na dilda?

Zdroj: Jezebel

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru