Až zarážející počet dospělých by chtěl mít sex s robotem

Až třetina Britů připouští, že by chtěla jít na rande s robotem. A podle výsledků průzkumu, který byl zveřejněn minulý týden, ohromujících 21 % Britů (což je jeden z pěti) přiznává, že by mělo ochotně sex s robotem.  

Průzkum, kterého se zúčastnilo celkem 2 816 sexuálně aktivních Britů starších 18 let, naznačuje, že spousta z nás přemýšlí nad tím, jaké by to bylo mít jako společnost robota.

woman-1060921_1280

Sex s robotem by chtělo mít 21 % Britů. Zdroj: Pixabay

Zpočátku všichni respondenti odpovídali na otázku, zda si myslí, že je vývoj umělé inteligence, která by měla napodobit lidskou interakci, je pozitivní či negativní. Překvapujících 51 % uvedlo, že se jedná o pozitivní věc.

Průzkum prováděl tým VoucherCodesPro, který se respondentů také ptal, jaké činnosti by s robotem prováděli. Nejčastějších pět odpovědí, k čemu by roboty využívali, bylo následujících:

  • K vaření a uklízení (45 %)
  • Ke konverzaci (41 %)
  • K domácím pracím (38 %)
  • K sexu (21 %)
  • Ke sportování (12 %)

Výzkumníci se následně zeptali jedinců (mužů i žen), proč by chtěli mít sex s robotem. Masivních 72 % uvedlo, že sex s robotem může být velice dobrý, a 28 % uvedlo, že by je jen zajímalo, jaké to je. Dr. Helen Driscoll, přední odbornice na psychologii v oblasti sexu a vztahů, řekla, že „sex-tech“ postupuje rychlým tempem. V budoucnosti by mohli teenageři přijít o panenství právě se sexuálním robotem.

 „Máme tendenci přemýšlet o otázkách, jako je virtuální realita a robotické pohlaví v kontextu se současnými normami.“

Zdroj: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru