Dnes vyšlo 15 článků

Až 500x znásobit své jmění vám nabízí česká online sázková kancelář

Až 500x znásobit své jmění vám nabízí česká online sázková kancelář

V neděli ráno začíná zápas tisíciletí, kde můžete vyhrát až 500x co jste vsadili. Zápas se vysílá z T-mobile arény v Nevadě a nikdo se netají tím, že zde jde především o peníze. Samotný duel má příznačnou přezdívku “The Money Fight”. Střetne se tu zatím neporažená americká boxerová legenda Floyd Mayweather Jr. a hvězda MMA – irský zápasník Conor McGregor. Vy můžete být u toho.

Zápas začíná 27.8. v 5:30 ráno našeho času a vy máte ještě poslední možnost se zúčastnit sázek. Můžete si kromě celkových výsledků vsadit i na takové perly, jako že McGregor použije highkick na soupeřovu hlavu, nebo že mu ukousne kus ucha. Toto vám nabízí česká kancelář Tipsport. Využijte posledních hodin a těšte se na výsledek.

 

Screen Shot 2017-08-26 at 8.19.40 PM

 

Souboj mnoho odborníků nebere ze sportovního hlediska vážně.Například bývalý šampion těžké váhy Lennox Lewis prohlásil: „Je směšné, že se proti nejlepšímu boxerovi v dané váhové kategorii, na kterého nikdo neměl, postaví někdo z jiného sportu.Floyd “Money” Mayweather před dvěma lety, ve věku 38 let, ukončil svou kariéru a odešel do důchodu neporažen se skórem 49:00. K zápasu s Irem McGregorem řekl: „Jsem byznysmen a tenhle zápas dává z hlediska obchodu smysl.“ Pokud vyhraje, i přes své dvouleté odmlčení, bude mít na kontě 50 výher a tím se nebude dál dělit o 49 s legendárním Rockym Marcianem z Massachusetts.

 

Mayweather ze sebe svou výjimečností a showmanstvím utvořil významnou značku. Například jeden z jeho posledních zápasů s Filipíncem Mannym Pacquiaem vynesl tržbu 623,5 milionu dolarů. Bitva byla označena za “bitvu století” a Mayweather z ní vytěžil až 180 milionů.

 

Conor McGregor se zase pyšní prvenstvím v držení mistrovských pásů dvou váhových kategorii v UFC. Jeho nevýhodou je ale méně zkušeností v boxu, podle jehož pravidel se duel bude odehrávat. Někteří se také obávají toho, že se McGregor neudrží a zapomene, že se jedná o box, nebo upozorňují na fakt, že MMA je zápas na pár minut oproti 12 kolům v boxovacím ringu. Nechal se ale slyšet, že se soupeře nebojí a nakope mu zadek. Pokud vyhraje on, stane se největší hvězdou bojových sportů.

 

O utkání se začalo mluvit v červenci 2015 v talk show Conana O’Briena. Conor se zde vyjádřil, že by se s Mayweatherem chtěl utkat se slovy “Kdo by nechtěl tančit kolem ringu za 180 milionů dolarů?” A málokdo to tehdy bral vážně. Dlouho docházelo k výměnám názorů mezi oběma zúčastněnými a média spekulovala o reálnosti duelu. Irská krev se však nedá a McGregor si proklestil cestu k souboji. V březnu 2017 už Mayweather oznámil, že vystupuje z boxerského důchodu, aby Irovi čelil. V červnu nakonec oba oficiálně napsali, že k souboji skutečně dojde.

MayweatherMcGregor

 

Jak už víme, jde tu hlavně o business a peníze se tu ohledně zápasu opravdu točí. A to i u nás. Například bookmaker Tipsportu, Ladislav Pavlis řekl, že i když běžně vypisují boxerské zápasy, ale nebývá o ně zájem. Ovšem tento duel se vyrovná i prestižnímu fotbalovému zápasu a jeho kancelář už přijala za sázky přes 5 milionů korun. Fortuna se těší podobnému zájmu a také přijala přes 5 milionů.  Samotné lístky na utkání stojí v nelevnější variantě v přepočtu asi 45 000 Kč.

 

Bookmakeři počítají spíše s vítězstvím Mayweathera a očekávají, že zápas nebude trvat déle, než 9 kol. Sázkaři jsou v tomto ohledu vyrovnaní s rozdílem 2 % ve prospěch američana. Dle Tipsportu původní kurz na výhru Conora spadl z 6,2:1 na 3,8:1.

Pro vítěze čeká pás zdobený 3 360 diamanty, 600 safíry, 160 smaragdy a jedním a půl kilogramu čtyřiadvacetikarátového zlata. Oba zápasníci si také rozdělí více než 700 milionů dolarů, což je kolem 15,5 miliard Kč.

 

Jak nakonec celý zápas dopadne se dozvíme už zítra ráno na Nova Sport 1 a slovenské Yoyo. Galavečer začíná v 1:00 českého času a samotný duel v 5:30. Na koho si tipnete?

 

Zdroj: independent.co.uk, tipsport.cz

Mezi jeho zájmy patří přírodní vědy, dějepis, IT a zvířata. Není zrovna sportovní typ (nesnáší sport) i když ví, že mu to prospěje. Ale když už se musí hýbat, nejčatěji plave. Obětavě se stará o své dvě kočky (je to kočičí typ člověka), o svého psa a pár rybek.

Komentáře

Nahoru