Tisková zpráva: AYETO eco uzavírá první velká partnerství. Produkty jsou nově v dm a na Rohlik.cz

Česká značka ekologických čisticích prostředků je nově k dostání na online shopu dm.cz a online supermarketu Rohlik.cz. AYETO eco je na trhu od března tohoto roku a jde o první velká partnerství. Jejich cílem je posílení povědomí o značce a upevnění pozice na trhu.

„Na trhu jsme s našimi produkty pod značkou AYETO Eco nováčky, ale už při prvním nastavování obchodních cílů jsme věděli, že kombinace online prodeje a kamenných prodejen bude v našem rozvoji hrát velkou roli. Umístění v drogeriích je pro nás klíčové. Stejně tak online prodej je skvělá cesta, jak zákazníky oslovit. Jako ideální případ vidím situaci, kdy se oba tyto způsoby doplňují, a to se nám nyní daří,“ vysvětluje Alexandr Řeháček, zakladatel značky AYETO Eco.

AYETO eco posiluje online prodej

Nově uzavřená partnerství jsou zároveň logickou cestou, jak se k zákazníkům dostat blíže. Ti se i vlivem covidu naučili více nakupovat online. „Rohlík.cz je průkopníkem v online prodeji nejen potravin,
ale i dalšího sortimentu pro domácnost. Jsem nesmírně rád, že se nám podařilo uzavřít partnerství právě s ním,“
říká Alexandr Řeháček, zakladatel značky AYETO eco.  Stejně tak jako na e-shopu, i na Rohlík.cz je celá řada osmi produktů.

Společná cesta v souladu s přírodou

Stejně jasným krokem bylo navázání partnerství se společností dm drogerie markt. Ta si dlouhodobě klade za cíl vést své zákazníky k zodpovědnosti vůči životnímu prostředí. Spotřebitele by mohly oslovit především produkty ve formě práškových koncentrátu, které AYETO eco nabízí jako náhradní náplň do stávajících obalů. „Nejen, že tak eliminujeme spotřebu plastů, ale zákazníkům nabízíme ideálního pomocníka, kterého lze jednoduše ředit vodou a připravit tak účinný prostředek k úklidu celé domácnosti,“ popisuje Alexandr Řeháček z AYETO Eco.

O AYETO eco

Produkty AYETO eco jsou inteligentní čističe pro domácnost, které hledí na podzemní vody a vše okolo nás. Respektují přírodu a chtějí přispět k její udržitelnosti. Produkty se skládají pouze ze surovin pyšnících se certifikací francouzské certifikační organizace ECOCERT, ta je zárukou ekologie a kvality. Přívětivá je i cena od 179 Kč.

O společnosti dm drogerie markt Česká republika

Společnost dm drogerie markt s.r.o. v České republice zahájila činnost v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost dm drogerie markt GmbH Rakousko. V roce 1993 otevřela svou první prodejnu v Českých Budějovicích. Společnost sídlí v Českých Budějovicích. Svých 246 prodejen zásobuje po celé České republice z logistických center v Jihlavě a Divišově. Jednatelkami společnosti jsou Martina Horká a Markéta Kajabová. Celkem v dm pracuje 3 855 spolupracovníků. V obchodním roce 2020/2021 vykázala dm v České republice obrat ve výši 12,39 mld. CZK a upevnila tak své postavení jedničky na trhu specializovaných drogerií.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru