Dnes vyšlo 15 článků

AXA Assistance: #stanese

AXA Assistance spustila v září kampaň #stanese zaměřenou na cestovní pojištění. Hashtag je možná zvolený trochu nešťastně, ale nápad je to každopádně dobrý.

Na sociálních sítích se dnes dělíme o všechno. Vykládáme tam svým známým, že máme chřipku, narodilo se nám miminko, k obědu jsme měli špagety a večer strávíme u televize. Tak proč se nepochlubit, co nepříjemného se nám stalo na dovolené? Zranění, průjem, ztracená zavazadla. Je to k nevíře a v cizí zemi obzvlášť. Pokud však situace není až tolik vážná a dokážete si ze sebe udělat legraci, určitě použijte hashtag #stanese.

#stane se, ale připravit se na nepříjemnosti můžete

S hashtagem #stanese spojeným s nepříjemnostmi na dovolené přišla AXA Assistance. Je to pochopitelně marketingový tah s fokusem na jejich cestovní pojištění. Existuje i video, které zobrazuje jeden z nejčastějších problémů v zahraničí. Šťastný ten, koho tato „událost“ na dovolené nikdy nepotkala.

Celá kampaň působí zajímavě, podobně jako samotný produkt cestovního pojištění. Sleva 20 %, pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu i asistenční služby, připojištění sportovního vybavení a krytí sportů v základní variantě pojištění? To jsou služby, které jinde nedostanete a určitě se vyplatí na ně upoutat zajímavým marketingovým nápadem. Jenže hashtag byl trochu krokem vedle.

Pozor na nevhodně používané hahstagy

Hashtag #stanese je vzhledem k nepříjemným situacím v zahraničí velice výstižný. Nic lepšího se, pokud nechcete mluvit sprostě jako dlaždič, snad ani použít nedá. Jenže má to háček. Když se podíváte například na Instagram a vyhledáte si příspěvky pod hashtagem #stanese, najdete mišmaš různých fotek. Rozhodně nesouvisí pouze s problémy na cestách. AXA Assistance prostě zvolila hashtag, který se používá zcela běžně, a to je docela škoda. Jinak je totiž kampaň na uhrazení léčby nejen při běhavce povedená.

stane-se

Příspěvky s hashtagem #stanese

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru