Tisková zpráva: Avon Online spojuje výhody přímého i elektronického prodeje

Avon Online spojuje výhody přímého i elektronického prodeje

Společnost Avon Cosmetics (dále Avon) spustila Avon Online – revoluční online obchodní platformu, která spojuje výhody přímého prodeje a moderních technologií.

Zákazníci, kteří upřednostňují nákup na internetu, tak mají k dispozici nový obchodní kanál. Avon Ladies a Avon Gentlemani zase získají nový zdroj zákazníků.

Společnost Avon v první polovině října v Česku zpracovala průzkum, kterého se zúčastnilo 2044 respondentů. Z tohoto průzkumu vyplývá, že 75 procent respondentů by v případě kosmetiky uvítalo internetový obchod s osobním poradcem.

Česká republika se stala jednou z prvních zemí, kde byla platforma Avon Online spuštěna.

„Avon Online je jedinečný nástroj, který posouvá úspěšný model přímého prodeje na úroveň dnešních moderních technologií,“ uvedla generální ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan.

„Vymezujeme se proti označení e-shop. Oproti běžným e-shopům nabízíme něco navíc, a to zejména navazování osobních kontaktů a vytváření komunity,“ dodala.

Avon Online na první pohled vypadá jako běžný internetový obchod. Ve skutečnosti je však důmyslně propojen s modelem přímého prodeje, který společnost Avon rozvíjí od svého vzniku v roce 1886. Každý zákazník si při první objednávce zvolí svou Avon Lady / svého Avon Gentlemana. Poradce zákazníkovi zboží nejen osobně doručí, a zákazník tak nemusí hradit poštové, ale také mu poskytne doporučení na další vhodné výrobky.

Avon Online je k dispozici na adrese www.avon.cz.

Společnost doposud využívala adresu www.avoncosmetics.cz. „Spuštění platformy Avon Online je skvělým momentem na přechod na novou, kratší doménu,“ řekla Moldovan. Start platformy Avon Online bude podpořen mediální kampaní na internetu.

Kontakt:

Michal Čech

Tel.: 737 418 801

E-mail: MichalCech@seznam.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru