Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: AVG Business Edition 2013 je tady!

AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 143 milionů aktivních uživatelů, představuje AVG Internet Security Business Edition (ISBE) 2013, nejnovější verzi úspěšného bezpečnostního softwaru.

AVG ISBE 2013 je založena na klíčových vlastnostech verze 2012 a nabízí další vylepšení

  • AVG Self Defense – nadstavbovou bezpečnostní vrstvu, která pomáhá zastavit neautorizované pokusy malwaru o změnu, přejmenování nebo smazání jakéhokoliv AVG souboru, procesu nebo driveru.
  • Rogue WiFi Guard – který pomáhá uživateli, aby se při připojování na wifi síť vyhnul podvodným sítím založeným kyberzločinci. AVG uživatele varuje, pokud se jeho počítač snaží připojit na neznámou wifi síť.
  • Rychlost skenování – podle nezávislého testu Tolly je tento produkt jedním z nejrychlejších na trhu.
  • Kompatibilitu s Windows 8 a Windows Server 2012.
  • Nové touch ready uživatelské rozhraní.

Další přínosy AVG Business Edition 2013

  • Ochrana dat – díky AVG Firewall, AVG Anti-Virus, AVG Anti-Spyware, AVG Resident Shield a AVG Smart Anti Rootkit pomáhá chránit data před zneužitím.
  • Vylepšené skenování díky funkci reputace souborů.
  • Bezpečnější surfování – AVG LinkScanner, AVG Anti-Virus a AVG Online Shield pomáhá chránit zaměstnance, když jsou online.
  • Centralizované zadávání výjimek ve vzdálené správě.
  • Dobrý výkon za dobrou cenu – uživatel získá bezpečné, cenově výhodné a praktické řešení pro svůj podnik.

„V dnešní ekonomické situaci musejí majitelé podniků, IT manažeři a správci sítí pracovat více a chytřeji než kdykoliv předtím. Mají proto právo na to, aby jim technologie tento těžký úděl ulehčila,“ říká J.R.Smith, CEO AVG Technologies, „dnes je přece v businessu tolik činností závislých na IT. Je velmi důležité, aby bylo bezpečnostní řešení odolné, dobře použitelné a výkonné. Nejde totiž vždy o společnosti, které mají samostatné IT zdroje, takže jejich spravování musí být co možná nejsnadnější.“

Pro další informace o AVG Internet Security Business Edition 2013 prosím navštivte:

https://www.avg.com/internet-security-business

Získejte zdarma zkušební verzi na:

www.avgclick.me/isbe2013

O společnosti AVG Technologies (NYSE: AVG)

Posláním AVG je zjednodušit, optimalizovat a zabezpečit zážitek na internetu, poskytnout klid mysli propojenému světu. Výkonný a snadno použitelný AVG software a služby online poskytují uživatelům kontrolu nad jejich prací na internetu. Výběrem AVG softwaru a služeb se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které těží z vlastních síťových výhod, vzájemné ochrany a podpory. AVG se rozrostla uživatelská základna na 143 milionů aktivních uživatelů k 30. září 2012 a nabízí portfolio produktů, které se zaměřuje na spotřebitele a malé obchodní trhy, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnost, ochrany identity a rodinného bezpečnostního software.

Komentáře

Nahoru