Avengers: zábavní park by se měl otevřít v příštím roce

Avengers: zábavní park by se měl otevřít v příštím roce

Jistě znáte zábavní parky Disney. Vznikl na základě filmových pohádek a vedle samotných filmů, komixů a reklamních předmětů, vydělává obrovské finanční obnosy v řádech miliard. Není divu, že se do inovace zábavných parků vkládá stále více pozornosti. Například v Disneylandu v Kalifornii vznikla atrakce inspirovaná Star Wars. V reálných plánech je atrakce inspirovaná Marvelem.

Filmový nadšenci jsou po celém světě. Jejich nadšení se vymyká normě a jsou za svoji vášeň schopni obětovat nemalé peníze. Pravděpodobně každý zaslechl, že letos na jaře vydal Marvel poslední díl Avengerů – Endgame. Bezesporu smutnilo nespočet fanoušků. Dvacetiletá sága o superhrdinech skončila, lae objevily se ambice na vytvočení Marvel světa. První atrakce Marvelu by měla vyrůst v Disneylandu na Floridě.

Snímek obrazovky 2019-06-23 v 22.27.56

Cílem Disney je vytvořit Marvelu nejen jednu atrakci, ale rovnou celý park. Má to ale háček, Disney zatím nemá licenci, aby mohl používat značku Marvel natož pak jména a podobizny všech superhrdinů. Pravdou je, že se v Disneylandech pravidelně objevuje Spiderman, který se s návštěvníky fotí. Spidermanem pravděpodobně začnou. Část parku by se mělajmenovat Avengers Land nebo Super Hero. Otevření je v plánu již příští rok. Nicméně s právy na použití ikon superhrdinů to ještě bude složité. Podle práv se postavy nemohou vyskytovatve dvou zábavných parcích najednou – tedy na západ od řeky Mississippi. Práva na využití některých postav z Marvelu má park Universal Studios.

Vidina zisku dovede zázraky. Příští rok vedle světa Star Wars třeba budeme moci spatřit i Marvelovské hrdiny.

Zdroj, foto: disneyparks.disney.go.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru