Tisková zpráva: AV-Comparatives: Kaspersky Lab vede v testech rané detekce

AV-Comparatives: Kaspersky Lab vede v testech rané detekce

Innsbruck a Moskva, 29. dubna 2014

 

Kaspersky Lab a její produkt Kaspersky Internet Security 2014 uspěl v nezávislém testu laboratoře AV-Comparatives File Detection Test of Malicious Software. Analytici AV-Comparatives testovali, jak antivirový software zvládne zastavit nebezpečné programy v rané fázi, tedy když se stahují nebo kopírují do zařízení, případně při požadavku na skenování.

 

Do hodnocení se započítávaly i další aspekty, jako například náprava, analýza chování spuštěných souborů a podobně. Testů se zúčastnilo kromě řešení Kaspersky Lab dalších 22 antivirových produktů předních výrobců. Tyto programy měly přístup ke cloudovým službám a mohly kontrolovat archívy, soubory a složky v počítači. Databáze obsahovala 125 977 speciálně vybraných vzorků malwaru, které se rozšířily v posledních několika měsících.

 

Kaspersky Internet Security zablokovalo 99,8 % útoků, více než kterýkoliv jiný produkt. AV-Comparatives proto řešení Kaspersky Lab udělila nejvyšší hodnocení Advanced+.

 

Řešení Kaspersky Lab nezískalo nejvyšší skóre v AV-Comparatives poprvé. V listopadu 2013 získalo první místo v hodnocení Whole Product Dynamic “Real-World” Protection a testu Malware Removal. V lednu 2014 pak bylo jmenováno produktem roku.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru