Tisková zpráva: AV-Comparatives: Kaspersky Internet Security je produktem roku

Innsbruck, 15. ledna 2014

Vlajkový produkt Kaspersky Lab – Kaspersky Internet Security – získal od nezávislé testovací laboratoře AV-Comparatives titul „Produkt roku“. Řešení Kaspersky Lab dosahovalo nejvyššího ocenění Advanced+ jako jediné z 22 produktů v každém testu roku 2013.

Analytici AV‑Comparatives ohodnotili uživatelské rozhraní Kaspersky Internet Security jako „vynikající“. Zároveň uvedli, že je úspěšně optimalizováno také pro zařízení s dotykovým displejem (jako například hybridní laptopy přeměnitelné v tablety).

AV-Comparatives vybírá vítěze každoročního ocenění na základě celkového hodnocení každého posuzovaného produktu v testech daného roku. Kromě vyhlášení nejlepších programů AV‑Comparatives zveřejňuje hodnocení jejich praktického využití. Kompletní souhrnnou zprávu AV-Comparatives o výsledcích testů za rok 2013 můžete nalézt na stránkách laboratoře.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru