Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Autosalon v Šanghaji 2015: Na poptávku trhu v růstových regionech automobilového průmyslu reaguje Kiekert inovacemi

Kiekert AG, technologický lídr v oblasti zamykacích systémů pro automobily, prezentuje na 16. autosalonu v Šanghaji od 20.-29. dubna produktová řešení určená speciálně pro Asii a další růstové regiony automobilového průmyslu. Prostřednictvím produktových inovací nabízí Kiekert výhled do budoucnosti. Na koncepčním vozidle ukazuje, jak elektrický zámek (E-zámek) umožní bezdotykové, elektrické otevírání dveří. K dalším zajímavým produktům patří elektromechanické pohony pro různé oblasti použití, jako např. elektrické posuvné dveře nebo modulární zámková platforma Beta. Ta skýtá široké spektrum využití: od bočních dveří přes posuvné dveře až po dveře nákladních automobilů.

S E-zámkem přináší Kiekert výrobcům vozidel velkou rozmanitost designu a uspořádání. Spektrum sahá od částečně elektrického zámku s pohyblivou vnější klikou až po plně elektrický zamykací systém buď s nepohyblivou klikou nebo úplně bez kliky. V tomto případě se dveře automaticky otevřou po aktivaci dotykového senzoru na vnější části vozidla. Integrovaná LED v zámku zvyšuje bezpečnost účastníků silničního provozu: na rozdíl od dnešních varovných světel dveří je LED zabudovanou do zámku vidět v celém otevíracím poloměru.

Elektromechanické pohony jsou dalším pilířem produktového portfolia společnosti Kiekert. Se svými flexibilními elektrickými a mechanickými spoji mají tyto kompaktní technologie pro bezpečnost a pohodlí ve vozidlech širokou škálu aplikací. Patří k nim záklopka tankovacích nádrží, opěrky hlavy a odkládací skříňky v palubní desce. Bohaté portfolio pohonů sahá od mikropohonů přes pohodlné servopohony až po pohony bočních dveří.

Společnost Kiekert představuje svou zámkovou platformu Beta. Tento systém zamykání byl navržen speciálně pro čínský trh v závodě Kiekert v Changshu. V nové generaci plně funkční platformy pro zavírání bočních dveří se snoubí robustní kvalita a kompaktnost. Zámkovou platformu Beta již využívají četní výrobci automobilů v Číně i jinde na světě.

Kontakt:
Monika Jakubczyk
Tel.: +492056158144
Email: Monika.jakubczyk@kiekert.com
Homepage: https://www.kiekert.com/de/presse/pressemitteilungen

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu s grafy, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru