Dnes vyšlo 15 článků

Autoři hororové hry vybírají na Kickstarteru peníze na pleny pro hráče, kdyby se u hraní p*srali

V příštím roce vychází druhý díl hororové hry Outlast. Při této příležitosti tvůrci hry vybírají na crowdfundingovém portálu Kickstarter peníze na pleny pro hráče, kdyby se náhodou při hraní posrali.

„Po vydání prvního dílu Outlast jsme obdrželi zprávy o tom, že si lidé nadělali do kalhot,“ dodává společnost Red Barrels. „Náš tým se proto rozhodl přijít s řešením, díky kterému si bude moci každý hráč zahrát Outlast 2 bez obav z toho, že by si ušpinil spodní prádlo.“

Za hororovou hru Outlast (rok vydání 2013), která drásá nervy, stojí společnost Red Barrels. Od hráčů obdržela zprávy, že během děsivých scén hry dali volný průchod nejen svým emocím, ale i svému svěrači, a tak skončili se špinavým spodním prádlem.

Autoři hrůzné hry se rozhodli vytvořit speciální pleny nesoucí název Underscares ještě před vydáním druhého dílu, který by se měl dostat do prodeje během roku 2017. S touto plenou si hraní Outlastu 2 užije i hráč se slabým svěračem.

20589425a319cf7ef9f3576b9cd674f3_original

Základní verze, Zdroj: Kickstarter

Společnost Red Barrels začala spolupracovat s designéry, kteří navrhli prototyp pleny kombinující praktičnost, pohodlí a styl. Herní pleny Underscares jsou vyrobené z omyvatelného materiálu, a tak po zašpinění se dají snadno umýt. Na své si přijdou i nároční hráči, protože společnost plánuje i deluxe edici. Ta vás udrží v suchu během celého hraní.

c3d236be4acd70eadde261a724c7b0df_original

Deluxe verze, Zdroj: Kickstarter

Projekt nyní hledá podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter, přičemž jeho cílem je vybrat 40 tisíc kanadských dolarů (cca 750 tisíc korun). Jeden kus základní pleny a steam klíč k druhému dílu hororové hry můžete zakoupit už za 55 dolarů (cca 1 tisíc korun). U deluxe verze si musíte 20 dolarů připlatit.

Aktuálně má projekt na kontě něco přes 17 tisíc dolarů. Do jeho konce zbývá 9 dní, a tak se necháme překvapit, zda ještě nějaký fanoušek přispěje na plenu, se kterou může bez problémů vyprazdňovat střeva během hraní Outlastu 2.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru