Dnes vyšlo 1 článků

Autopůjčovna Praha: Řešení, když potřebujete rychle půjčit vůz

Ať už pro svoje cestování využíváte jakýkoliv dopravní prostředek, bude pro většinu z nás tím nejvyhledávanějším a nejužívanějším auto. Co ale v případě, že auto potřebujete a vlastní nemáte k dispozici? Z mnoha různých důvodů. Buď ho zatím nevlastníte, nebo je aktuálně v servisu, váš vůz potřeboval někdo z rodiny a kvůli okolnostem najednou potřebujete automobil i vy.

Nebo potřebujete automobil větší přepravní kapacity, než máte v domácím vozovém parku. A nebo vás zajímá využití dlouhodobějšího pronájmu vozidel, třeba v případě, že podnikáte a forma dlouhodobého pronájmu vozidel vám přijde finančně výhodnější, než pořízení vozidla vlastního. Ve všech jmenovaných, a jistě i dalších situacích pak přijde jako nejvhodnější varianta využití služby autopůjčovny. Pokud jste z Prahy a okolí, nebo v Praze podnikáte, tak se může jako atraktivní nabídka hodit sortiment služeb, které pro své zákazníky nabízí Autopůjčovna Praha.

Na chvíli i na delší dobu

Z nabídky, kterou Půjčovna aut Praha svým zákazníkům nabízí, je možnost využití krátkodobých i dlouhodobých pronájmů vozidel. Firma také nabízí svým zákazníkům možnost využít formy operativního leasingu. V případě dlouhodobých pronájmů vozidel jsou tyto služby kalkulovány dle variabilních ceníků. Stejně tak naleznete v nabídce k využití speciální slevové programy, například pro uživatele Facebooku a podobně. Zajímavou nabídkou pro krátkodobé formy pronájmu je uplatnění neomezeného limitu kilometrů.

Nová auta a kompletní pojištění

Vozidla nabízená k zapůjčení či pronájmu jsou ve stáří do tří let, vždy s komplexním pojištěním, a to jak v tuzemsku, tak v rámci EU. Objednat si můžete například i přistavení či vyzvednutí vozidla na dohodnutém místě. V případě poruchy zapůjčeného vozidla je vám k dispozici obratem vozidlo náhradní včetně nezbytné asistence. Autopůjčovna Praha 6 tak zajišťuje komplexní služby.

Komplexní služby

V nabídce této autopůjčkovny je i veškerý servis spojený s provozem vozidla, a to i vlastní pneuservis a ruční mytí vozidel. Kromě vypůjčení vozu můžete využít i možnost přepravy osob v rámci EU. Další výhodou, kterou Půjčovna aut Praha nabízí, je i možnost sledování aktuálních nabídek, slev a programů prostřednictvím firemních facebookových stránek. Můžete být nejen zákazníkem, ale i aktivním fanouškem.

Slevu na nabízených službách můžete využít i v případě registrace na internetových stránkách www.pelant.cz.

Pokud tedy hledáte autopůjčovnu s kompletním portfoliem služeb, se zajímavými nabídkami a servisním zázemím, je Půjčovna aut Praha tím správným místem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru