Autobus přeměnili na luxusní hotel s vířivkou

K Velké Británii neodmyslitelně patří červené dvoupatrové autobusy doubledecker, přičemž z jednoho vysloužilého autobusu Susan (53) a Philip (54) Moiserovi vybudovali luxusní hotel s vířivkou. V horní části se nachází sametem pokrytá ložnice, ve spodní části nablýskaná koupelna s vanou a společenský prostor s televizí.  

Pár koupil vysloužilý autobus, který byl vyroben v roce 1960, za 5 tisíc liber (cca 161 tisíc korun). Dalších 100 tisíc liber (cca 3,2 milionu korun) investoval do jeho rekonstrukce. Ambiciózní manželé si najali návrhářku interiérů, aby proměnila autobus na obytný prostor se zahradou a vířivkou. Autobus má spoustu původních prvků, jako jsou sedadla či volant.

double-decker-bus-interior-design_01new

Zdroj: Peter Silk

Zrenovovaný autobus se nachází na pozemku jejich venkovsky laděného hotelu South Causey Inn, nedaleko městečka Beamish v anglickém hrabství Durham. Hosté jsou přivítáni jednohubkami a prosekem. A také obdrží nadýchané župany a prostěradla z egyptské bavlny.

double-decker-bus-interior-design_04

Zdroj: Peter Silk

„Reakce byla fenomenální, naprosto úžasná,“ řekla Susan. „Lidé mají zájem v autobusu zůstat. Když jsme ho koupili, byl opuštěný. S nápadem vlastně přišla dcera, která nám řekla, že by z autobusu bylo krásné místo k přespávání. Chtěli jsme zachovat typické prvky, bez kterých už by to nebyl doubledecker, například okna. Nechybí ani malý prostor k posezením, kde se nachází původní autobusové sedačky.“

double-decker-bus-interior-design_03

Zdroj: Peter Silk

Z venkovní strany se nachází umně skrytá vířivka, která hostům poskytuje soukromí. Autobus bývá využíván novomanžely či zamilovanými páry, kteří chtějí strávit romantický víkend. Přes týden jedna noc vyjde na 220 liber (cca 7 tisíc korun) a v pátek a v sobotu vyjde noc na 250 liber (cca 8 tisíc korun).

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru