Dnes vyšlo 15 článků

Auto z půjčovny si lze objednat i online

Čím dál více lidí využívá výhod autopůjčoven. V životě může nastat mnoho situací, kdy nemáte k dispozici vlastní vůz, nebo vám vaše auto nevyhovuje. A právě v takových chvílích stačí sednout k počítači, vybrat si a nechat si auto dovézt až domů.

Auto z půjčovny se může hodit například tehdy, když cestujete do neznámého města a tam se potřebujete pohybovat (ať už jde o destinaci v ČR, nebo zahraničí). Užijete ho, pokud sháníte nějaké slavnostnější vozidlo na svatbu, větší auto, do nějž se sbalí celá rodina a bez problémů dojede až do Itálie nebo jinam na dovolenou. Příležitostí je zkrátka mnoho.

Výběr aut je obrovský

Ať už tedy sháníte prostorné auto nebo naopak dvoumístný kabriolet, s nímž uděláte dojem, v nabídce půjčoven si najdete to své. Navíc si můžete být jisti, že vám bude přistaveno expresně.  Například autopůjčovna www.taggart.cz dává na výběr z více než 100 vozů a přistavuje je klidně i ten samý den. Pro zákazníky má připravené nové a roční vozy za velmi zajímavé ceny, přičemž umožňuje jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem aut.

skoda

Vše si prohlédnete online

Půjčovna aut Taggart umožňuje prohlédnout si vozy online. Na webu je přímo i kompletní ceník, takže máte k dispozici veškeré údaje, jež potřebujete k rozhodnutí, který vůz bude ideální právě pro vás. Kdybyste přesto hned nevěděli, využijte webovou kalkulačku, již najdete na webu autopůjčovny. Umožňuje porovnat až tři auta.

formular

V rezervačním formuláři pak stačí vyplnit všechny nezbytné údaje a také místo, kam chcete auto přistavit (po Praze je přistavení zdarma). K vozu si lze přiobjednat i navigaci a dětskou sedačku. Na převzetí si připravte občanský, řidičský průkaz a platební kartu, počítejte i se zálohou.

Také zpětné převzetí probíhá úplně stejně snadno. Stačí se domluvit, kam si mají zástupci autopůjčovny pro vůz přijet.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru