Auto – další věc, kterou vám doručí až domů

Lidé jsou čím dál línější a nadšení z toho, kolik věcí jim e-shopy doručí až domů. Objednat online je možné třeba kytku pro maminku nebo rohlíky k večeři. Funguje to taky u podstatně větších věcí – třeba u auta.

Vybrat si auto na internetu, zaplatit kartou a nechat si ho dovést až domů je stále ještě trochu sci-fi. Bylo by to taky poněkud nepraktické. Tak drahou investici si raději prohlédnete předem na vlastní oči. Avšak funguje to u půjčování auta – tedy aspoň u některých půjčoven.

Jednou z firem, které se snaží svým zákazníkům co nejvíce ušetřit čas, je půjčovna aut Praha MADAuto. Na webu má pěkný objednávkový formulář, do kterého se kromě jiného zadá přesná adresa a čas, kde chcete své auto mít, a oni vám ho prostě přivezou. Nemusíte se ani hnout z domu.

MADAuto šetří čas svých zákazníků

Formulář využívá dost lidí, nejen z důvodu lenosti ale hlavně časové úspory. Když si půjčujete auto na jednorázovou akci (svatbu, slavnostní oslavu, výlet s partou přátel nebo rodinnou dovolenou do zahraničí), není nutné ho mít detailně prostudované na vlastní oči. Věřte půjčovně, každá solidní své vozy udržuje v dobrém technickém stavu. A že vám nakonec nebude vyhovovat povrchová úprava sedadel nebo provedení řadicí páky? Při osobní prohlídce vozu předem byste to možná odhalili, ale tu chvíli se to dá vydržet. Za to pohodlí nemuset nikam cestovat to stojí.

corolla

Výběr podle fotky je u aut na půjčení dostačující.

Půjčovna MADAuto má nastavené nejnižší ceny v Praze, služby přesto nejsou k zahození. V ceně je dálniční známka, podrobné automapy, pojištění a taky neomezený počet ujetých kilometrů, což není úplně standard. Všechny další požadavky (dětská autosedačka, GPS, …) lze navolit přímo ve formuláři k objednání. Lze do něj dopsat i vlastní poznámky.

Po odeslání formuláře jsou zákazníci ještě kontaktováni půjčovnou, aby si potvrdili, že formulář skutečně odeslali oni a s předáním auta počítají. Je to takové ověření, jako když vám z e-shopu pošlou e-mail, že přijali objednávku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru