Aukro.sk se bude přesměrovávat na Aukro.cz, lidem zmizí účty a historie a budou se muset zaregistrovat znovu

Jak praví titulek, je tomu skutečně tak. Server Aukro.sk končí, oficiální prohlášení najdete na https://aukro.sk/phorum/read.php?f=473&i=638&t=638&view=h.

Milí uživatelé,

určitě jste měli bohatou vánoční nadílku a pořádně jste oslavili konec roku. Nyní nám začíná rok 2013 a my vám do něj přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Tento rok byl pro portál www.aukro.sk rokem posledním. Mnoho z vás zaznamenalo, že v několika posledních týdnech, byla pozastavena propagace vašeho zboží a spouštění novinek. Slovenskému Aukru se bohužel dlouhodobě nedařilo a proto bude přesměrováno na www.aukro.cz. Omlouváme se, že se začátkem roku přicházíme s takto nepříjemnou zprávou.

Co bude nyní následovat?

Dne 15. 01. 2013 budou na našich stránkách* vypnuty následující funkce:

•         Registrace nového účtu

•         Plná aktivace účtu

•         Vystavení nové nabídky

•         Opětovné vystavení běžící nabídky

*Tyto funkce budou vypnuty i pro WebApi a Aloader.

Poté budete mít možnost dokončit obchody, požádat o vrácení provize za obchody, které neproběhly, požádat o vyplacení odměn z partnerského programu, vyrovnat dlužné částky apod. Dne 31. 03. 2013 budou stránky www.aukro.sk přesměrovány na www.aukro.cz a bude zablokována možnost přihlásit se pod účtem, který jste registrovali na slovenském aukru. Vaše otázky nám zasílejte pomocí https://aukro.sk/Contact2/Contact2.php. Především vám děkujeme za všechny společně strávené roky a přejeme úspěšné obchodování na www.aukro.cz.

Vaše Aukro

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru