Dnes vyšlo 15 článků

Aukční portál Bidia.sk, dokonalý oční klam?

Aukční portál Bidia.sk, dokonalý oční klam?

Na internetu se objevil nový slovenský aukční portál Bidia.sk. Na první pohled vypadá tato webstránka velmi lákavě. Na úvodní stránce návštěvníky informuje, za jak nízkou cenu byly vydraženy různé produkty. Skutečnost je však úplně jiná.

  • Registrovaný uživatel nakupuje 1 BID za 0,3 EUR
  • Tento BID však okamžitě ztrácí 30 násobně hodnotu, protože má při nákupu produktu má hodnotu už jen 0.01 eur, což je 30 x méně, než hodnota, za kterou jste tento BID nakoupil.

Bidia.sk - nový aukční portál

Vysvětlím na příkladu:

K zaplacení aukční ceny v hodnotě 1 EUR musím přidat (investovat) do produktu v aukci 100 Bidov = 30 EUR! – 1 BID = 0,3 EUR, čili 100 Bidov = 100 x 0,3 = 30 EUR! TAKŽE KDYŽ MI PORTÁL UKAZUJE ZAPLACENOU CENU NA PRODUKTU 1 EUR, V SKUTEČNOSTI BYLO UHRAZENO 30 EUR! Příklad z aukce: Tablet Google Nexus 7 – produkt byl v aukci vydražen za jakože 30,82 EUR (běžná cena 240,00 €), tj. ve skutečnosti bylo celkem zaplacených 30,82 x 100 Bidov = neuvěřitelných 3082 Kč! Záleží, kolik uživatelů se o tuto částku podělilo se splácením, a až toho vyplývá skutečná cena, kterou výherce zaplatil. Co z toho vyplývá?

  • PYRAMIDA jako vyšitá! Protože někteří sice nakoupí levněji, ale mnozí prodělají.
  • Všichni uživatelé nenakoupí se slevou, pouze ti, kteří trpělivě celé dny sedí za počítačem a snaží se nakoupit “se slevou”.
  • Portál vás informuje v Eurech, které mají třicetinásobně menší hodnotu, než jste do toho dali! Čili nastává moment očního klamu :). O tomto byznyse si myslím, že je dočasný, protože ti nešťastníci, kteří se aukce zúčastní a nakoupí, budou postupně odpadávat. Čím dříve si TUTO ZPRÁVU lidé přečtou, TÍM MÉNĚ LIDÍ náletí na TENTO TRIK! PROTO POŠLETE ZPRÁVU DÁLE, šiřte ji a sdílejte 🙂 A nebo si dávejte pozor při nakupování, protože platíte 30 x více než vidíte ceny na webu 🙂

Poznámka redakce: Takto fungují všechny aukční portály. Někdo vydělá, někdo prodělá.

Zdroj: https://peterdiveky.sk/moj-postreh-aukcny-portal-bidia-sk-dokonaly-trik-na-ludi/

Komentáře

Nahoru