Audi ve vánoční reklamě hraje na city

Vánoční svátky se neodkladně blíží a s vánočními reklamami jakoby se roztrhl pytel. V uplynulých dnech největší poprask způsobila emoční reklama německého řetězce Edeka, ve které opuštěný starý muž fingoval svou smrt, aby jeho rodina přijela a nebyl na Vánoce sám. S další reklamou, která hraje na city, přichází německá automobilka Audi.

Děj vánoční reklamy se odehrává v  domě na odlehlém místě. V domě žije osamělý starý pán se svým domácím mazlíčkem. Nicméně sněhová bouře starého pána odřízla od elektrické energie. Naštěstí, rodinní příslušníci vlastní vozidla se čtyřmi kruhy na masce (konkrétně modely SQ5, Q7 a A8). Rodina se objevila ve dveřích domu v okamžik, kdy to starý pán nejméně čekal.

Vánoční reklama poukazuje na to, že pohon všech čtyř kol si hravě poradil se sněhem, který přinesla sněhová bouře. A právě díky této vychytávce si může celá rodina užívat spokojené Vánoce pohromadě.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru