Dnes vyšlo 1 článků

Atraktivní inteligentní hodinky v podání značky Elephone

Společnost Elephone přináší první rendery připravovaných inteligentních hodinek. S 1,5 palcovým displejem působí atraktivně a elegantně. Výrobce rendery okomentoval stručnými informacemi.

Inteligentní hodinky se budou pyšnit příznivou cenou a funkční vybaveností. Zaujmou především svým desginem. Ačkoliv výrobce nepotvrdil použitý materiál, nejspíše se bude jednat o ocelové hodinky (případně o jiný druh kovu). Zároveň není jasné, zda hodinky budou disponovat systémem Android Wear.

ele-watch-2

Atraktivní hodinky Elephone

To jsou veškeré informace, které společnost Elephone k novým hodinkám poskytla. Prozatím není zřejmé datum jejich představení, nicméně už teď se můžete těšit na cenově přístupné hodinky z Číny.

Zdroj: Gadgetz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru