Dnes vyšlo 15 článků

Atomer.cz: Vše, co očekáváte od vašeho e-shopu

Fenoménem 21. století je bezesporu internet. A to po všech stránkách. Na internetu komunikujeme, obchodujeme, hledáme informace všeho druhu. Je to doslova médium své doby. Bylo tedy otázkou času, kdy se obchodní sféra postupně začne vymaňovat z podoby kamenných obchodů a své priority bude směřovat především na oblast e-shopů a internetových komerčních nabídek. A tak nedílnou součástí sféry internetu se stávají ve všech podobách obchodování právě e-shopy a obchodní portály.

Kvalitní e-shop za atraktivní cenu

Ne každý obchodník ovšem disponuje zkušenostmi a znalostmi s realizací a provozem vlastního e-shopu. Na tvorbu firemního obchodního webu si samozřejmě může najmout specializovanou firmu nebo tvůrce internetových stránek, ale pro drobné podnikatele, malé nebo začínající firmy to může být krok do neznáma. A tak celkem logicky hledají tito obchodníci nabídky určité podoby hostingu, kde mohou umístit svoji podobu firemního e-shopu. A to současně za předpokladu, že půjde o hosting, který bude cenově dostupný. Ať už jde o nováčka v internetovém obchodě, nebo o firmu, která má zájem na striktní kontrole vynaložených nákladů do svého podnikání a své prezentace, společným faktorem zůstává, že e-shop má být kvalitní a za co nejatraktivnější cenu.

Vše, co očekáváte a potřebujete

Snadnou cestou k vytvoření kvalitního e-shopu je využití specializovaných internetových služeb. Chcete-li vytvořit vskutku kvalitní a prověřený základu e-shopu, můžete využít internetového portálu Atomer.cz. V nabídce služeb, které nabízí Atomer.cz s.r.o. je vše, co očekáváte a potřebujete pro vytvoření a správu firemního e-shopu.

Pronájem e-shopu dle specifických potřeb

Portál funguje na principu pronájmu webového prostoru s využitím struktury a konfigurace uzpůsobené požadavkům jednotlivých zákazníků. Máte tak možnost customizovat si váš e-shop do podoby a náležitostí, které budete, coby internetový obchodník, požadovat. K výběru máte předpřipravené strukturalizované „polotovary“ pro konečné uzpůsobení si internetového obchodu podle vašich specifických představ. V podstatě si tak váš e-shop pronajmete a přizpůsobíte vašim potřebám. Podobu vašeho e-shopu si můžete přizpůsobit skutečně variabilně. Na výběr máte množství vzhledů, váš e-shop si můžete nakonfigurovat podle potřeb implementace vlastních finančních systémů. Nastavíte si tak konkrétní varianty platebních systémů, přizpůsobíte jej i fakturačnímu systému.

Bohatý výběr služeb podle vašich požadavků

Atomer.cz vám poskytne řadu služeb, díky kterým budete mít vaše podnikání neustále pod kontrolou. Můžete si zde vytvářet faktury s vlastními nebo předdefinovanými textovými hodnotami, a to i zálohové či předdodávkové, evidovat úhrady, storna či dobropisy, sledovat pohyby na vašem bankovním účtu, či si zařídit online platební bránu. Nechybí ani možnost automatického upozorňování na neuhrazené faktury prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Veškeré faktury můžete z vašeho e-shopu u Atomer.cz exportovat do účetního systému Money S3, Pohoda a MRP, sledovat můžete také statistiku faktur, grafy či pohyby na účtu. Vyexportovat si můžete seznam vašich zákazníků a oceníte i propojení s modulem Sklad.

Vypněte, co nepotřebujete

Jak je patrné, tak poskytovaný systém myslí opravdu na vše, s čím se můžete při provozu e-shopu setkat. Jestliže některý z nabízených předpřipravených modulů e-shopu nevyužijete, jednoduše ho vypnete. Atomer.cz se pyšní tím, že svým zákazníkům umožní vytvořit si e-shop do jedné minuty. Nemusíte tak zdlouhavě vyplňovat složité formuláře, postačí základní údaje a cesta k tvorbě specifického e-shopu je otevřená.

Vazby na dodavatele a obchodní řetězce

Správa a administrace vytvořeného e-shopu je intuitivní a srozumitelná skutečně pro každého. A uzpůsobení je možné podle konkrétních potřeb zákazníka. Už v základu nabízeného konceptu e-shopu jsou implementovány vazby na zavedené obchodní dodavatele a obchodní řetězce. Pokud náhodou dodavatel v seznamu není, je možné, prostřednictvím služeb Atomer.cz, obchodní vazbu doprogramovat. To vše jen na základě zaslání technické dokumentace o obchodním spojení.

Vyzkoušení služeb zdarma

Tak, jak je možné uzpůsobit si podobu e-shopu podle konkrétních představ zákazníka, tak stejně modulární je i způsob plateb za pronájem portálu. Navíc máte možnost vyzkoušet funkcionalitu a jednotlivé poskytované služby zdarma, a to na dobu jednoho měsíce. Teprve potom se rozhodnete, zda služeb portálu Atomer.cz využijete ve váš prospěch. Podrobnosti o cenových nabídkách jsou vám plně k dispozici a vybrat si můžete ze základní struktury modulů e-shopu. Tu si pak konkrétně uzpůsobíte dílčími moduly a nabídkami služeb vašim potřebám.

Pokud tedy uvažujete o vytvoření firemního e-shopu, který bude plně odpovídat vašim potřebám a zároveň vás finančně nezruinuje, můžete s důvěrou využít nabízené služby portálu Atomer.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru