Tisková zpráva: Atomer.cz – E-shop podle vašich požadavků

Systém je velice propracovaný, jednoduchý s velkým množstvím modulů. Vyzkoušel jsem již mnoho systémů avšak tento mi přijde nejpřívětivější a jako nejlepší pronájem e-shopu.

Atomy přesně podle potřeby

puvodni

Přednastavený design

V současné době je již mnoho e-shopových řešení.Většinou však jsou již přednastavené určité balíčky a na vás je jen si vybrat jeden z nich. U systému Atomer oceníte možnost si vybrat moduly (Atomy) které využijete. Platíte tak jen za to, co opravdu využijete. Na výběr máte z několika designových šablon, které si můžete i snadno upravit. Jestliže se chcete od konkurence odlišit, nebo se vám jen nelíbí nabízené šablony, existuje i možnost nechat si udělat eshop na míru.

Administrace je vytvořena velmi přehledně. Během chvilky se v ní bez problémů zorientujete. Vše je totiž umístěné přesně tam kde byste to čekali. Jediná vada na kráse je položka: E-shop. Bylo by vhodnější ji rozdělit třeba na dvě, tak aby nebylo potřeba rolovat, ale byla vidět celá nabídka ihned po najetí.

administrace

Administrace (zboží)

Překvapení na nás čeká v podobě jazykových mutací. E-shop je možné provozovat v 21 jazycích. Vše jde snadno editovat a u některých jazyků máte již přeložené základy. Samozřejmostí je i nastavení jiných měn.

atomy

Výběr modulů k aktivaci

Atomer má vše co potřebujete

V systému Atomer nechybí i exporty do předních porovnávačů. Nastavíte si i potřebné detaily nezbytné k vámi vybranému exportu. Pak již stačí jen předat XML dál. Možný je i import pomocí XML feedu. Najdete zde i Atomy pro věrnostní program, slevové kódy, sms bránu a mnohem více.

V systému najdete i kvalitně propracované SEO. Vše si snadno nastavíte v modulech. Díky tomuto nastavení si vás zákazníci snáze najdou.

Atomer.cz nabízí možnost bezplatného vyzkoušení po dobu 30 dní. Budete mít možnost si tak vyzkoušet všechny moduly, které systém nabízí.

Jestliže to s podnikáním na internetu myslíte vážně, je vhodné si vybrat kvalitní e-shopové řešení.

Štítky:

Komentáře

Nahoru