Atmosféra velkoměst zachycená olejovými barvami

Velkoměsta oplývají svoji vlastní, neuvěřitelnou atmosférou. Tuto atmosféru lze vcelku dobře zachytit pomoci fotografií. Ale existuje ještě jeden způsob, jak ji věrohodně zachytit – pomocí obrazů. A umělec Jeremy Mann to zvládnul.

Při tvorbě každého obrazu využívá mnoho technik, díky čemuž jeho obrazy jsou tmavé a číší atmosférou. Městské ulice působí, jako by byli zalité v dešti a v tajemství. Je těžké si z jeho obrazů vybrat ten nejhezčí, protože každý je nějak unikátní.

Ale Jeremy se nezaměřuje pouze na města. Vytváří například i krajiny či portréty lidí. Pokud vás jeho tvorba zajímá, tak navštivte jeho oficiální stránky.

7th-Avenue-Night Hells-Kitchen Manhattan-Nights mann-1 mann-2 mann-3 mann-4  mann-6 mann-7 rooftop The-City-Tempest The-Last-Light-of-San-Francisco the-market-street-steamvent Times-Square-Lights

zdroj: redrabbit7.com, thisiscolossal.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru