Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Atmedia obchodně zastupuje AMC Networks International – Central and Northern Europe

Atmedia obchodně zastupuje AMC Networks International – Central and Northern Europe

Mediální zastupitelství Atmedia nově zastupuje tematické stanice skupiny AMCNI CNE, mezi které patří Sport1, Sport2, Spektrum, Minimax a Film+. Díky nově nastolené spolupráci bude Atmedia dosahovat téměř 4% podílu na sledovanosti v cílové skupině dospělých a 5% podílu na sledovanosti u dětí. Celkem tak Atmedia bude zastupovat na českém trhu 28 stanic. „Všechny stanice AMCNI CNEbudou zařazeny do balíčku atmax a atchoice,“ říká Michaela Vasilová, Managing Director společnosti Atmedia Czech. „Těší mne, že můžeme navázat na dlouholetou úspěšnou spolupráci se skupinou AMC Networks International – Central and Northern Europena českém trhu. Jsem přesvědčená, že se naše nabídka tematických stanic stane pro zadavatele ještě atraktivnější,“ dodává Vasilová.  

Atmedia od 1. ledna 2019 obnovuje spolupráci s mediální skupinou AMC Networks International – Central and Northern Europe. Díky tomu rozšíří portfolio zastupovaných stanic na 28. Nové stanice v portfoliu Atmedia budou mít pozitivní přínos na celkovou sledovanost. Atmedia tak bude dosahovat u dospělých CS 15-69 téměř 4% podíl na sledovanosti (přesně 3,8%) a u dětí téměř 5% (4,6% v CS 4-14).

Všechny stanice AMCNI CNE (Sport1, Sport2, Spektrum, Minimax, Film+) budou zařazeny do základních balíčků atmax a atchoice. Dětský Minimax rozšíří balíček atkids a stanice Sport1, Sport2, Spektrum, Film+ obohatí balíček atadults.

Obchodní nabídka společnosti Atmedia se tak zadavatelům rozšíří nejen o filmový kanál Film+, který se zaměřuje na filmové klasiky i náročnější filmy z evropské tvorby, ale také o dokumentární kanál Spektrum zaměřený na pořady plné adrenalinu a poznání světa kolem nás. Možnost oslovit sportovní nadšence pak zadavatelům přináší stanice Sport1 a Sport2. Rozšíření uzavírá dětská stanice Minimax, která cílí na předškolní děti i žáky základních škol.

O Atmedia

Společnost Atmedia Czech je obchodní zastupitelství tematických TV stanic ve střední a východní Evropě. Atmedia působí na českém trhu od roku 2008. Počátkem roku 2010 uvedla Atmedia na trh tehdy jedinečný způsob prodeje reklamního prostoru na tematických stanicích. Jednalo se o prodej prostřednictvím prodejních balíčků. Aktuálně obchodně zastupuje mj. významné mezinárodní skupiny jako Disney, FOX nebo slovenskou JOJ Group.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru