Atlassian získává aplikaci pro správu úkolů Trello za 425 milionů dolarů

Společnost Atlassian dnes oznámila, že získala aplikaci Trello, která slouží pro správu úkolů a projektů, za 425 milionů dolarů. V hotovosti vyplatila 360 milionů dolarů a zbytek v akciích a opcích. Akvizice by měla být dokončena do 31. března 2017.

Aplikaci Trello představila v roce 2011 společnost Fog Creek Software, kterou založil Joe Spolsky. Toto je 18. akvizice společnosti Atlassian a jak prezident Jay Simons poznamenal, je to i její největší akvizice. Atlassian neplánuje měnit koncept služby Trello. Ba naopak chce do budoucna podpořit rozvoj nejen služby jako takové, ale i samotného brandu. Uživatelé by tedy neměli vidět žádné změny.

trello

Zdroj: TechCrunch

Atlassian tak získal nejrychleji rostoucí službu pro projektový management, která má asi 19 milionů uživatelů a téměř 100 zaměstnanců, přičemž všichni budou nově pracovat pod firmou Atlassian.

Zdroj: TechCrunchh

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru