Asus Lamborghini, rychlý externí disk

Asus Lamborghini, rychlý externí disk

Asus představil nový externí disk, který je navržen ze řady notebooků a počítačů Lamborghini. Unikátní je nejenom designem, ale i svou novou funkcí a to zazálohovat počítač nebo notebook jedním kliknutím.

Nový externí disk je vybaven rozhraním USB 3.0. Toto nové rozhraní je velmi rychlé a dokáže přenášet soubory neuvěřitelnou rychlostí, až 5GB za sekundu. Takže DVD film tak můžete přesunout za necelých 20 vteřin, zatímco u staršího USB rozhraní 2.0 to trvalo okolo tří minut.

Uvnitř je uschován 2,5 palcový disk, který je dodáván ve dvou různých kapacitách a to 500GB nebo 750GB. Asus Lamborghini je možné koupit ze zahraničí ve dvou barevných provedení – černé a bílé.

Zajímavou funkcí je One-click auto backup. Funkce Vám umožní jedním kliknutím zazálohovat vybrané soubory a dokonce i celý pevný disk. K spuštění této funkce slouží program, který je umístěn na přenosném disku.

Unikátní designový Lamborghini se již prodává v zahraničí. 500GB verze Vás vyjde v přepočtu na 2500 Kč, zatímco 750GB verze stojí v přepočtu 3300 Kč. Kdy se Asus Lamborghini objeví u Nás dosud není známo.

Pavel Mikovčák neboli také na internetu známý jako Archer. Je také spolumajitelem webu Gamel.cz, redaktorem na Objevit.cz a moderátorem herní sekce na RostWorld.cz. Chodí na Střední Školu Strojírenskou a Dopravní. Mezi jeho záliby patří florbal, hudba a hry.

Komentáře

Nahoru