Astronautka se pochlubila s plyšákem vytvořeným ve vesmíru

Astronautka se pochlubila s plyšákem vytvořeným ve vesmíru

Minulý týden se astronautka Karen Nyberg rozhodla vytvořit plyšáka pro svého 3 letého syna. Jako materiál použila zbytky z vesmírné stanice. Navíc svůj výtvor nahrála na Pinterest, kde pravidelně zveřejňuje svoje fotky z vesmíru.

Nyberg se k fotce dodala:

Vytvořila jsem tohoto dinosaura pro svého syna minulou neděli. Vytvořena je z látky, která sloužila k zabalení potravin ruské výpravy a lehce vycpaná ze starého trička.

Pinterest, sociální sí´t zaměřující se na sdílení článků a fotek, se nedávno začal rozvíjet i mimo území USA. Nedávno totiž otevřel pobočku v Evropě. Nicméně asi nečekali, že se rozšíří i mimo naši planetu Zemi.

Fotka z vesmíru

Tento plyšák vznikl ve vesmíru

Rovněž to není první příspěvek, který tato astronautka uveřejnila. Na svém Pinterestu má plno fotek z vesmíru. Kromě toho na Youtube uveřejnila video, kde ukazuje, jak si myje vlasy ve vesmíru.

NASA je taktéž aktivní na sociálních sítích, v nedávné době se přidala například na Instagram. Kdo ví, možná se v brzké době dočkáme i dalších fotek astronautů z vesmíru.

Karen Nyberg - pravidelný uživatel soc. sítí

A takto vypadá samotná Karen Nyberg

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru